Şifne Kaplıcası Otelleri

En uygun Şifne Kaplıcası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şifne Kaplıcası Otelleri

Genel Bilgi

Çeşme yarımadasının ilçesi sınırları içinde ve orada Şifne Körfezi kuzeyinde küçük bir yarımada üzerinde kalmaktadır. Çeşme 5 kmkuzey doğusunda yer almaktadır. Şifne kaplıcasının su sıcaklığı 38 derece dolayındadır ve 5.3 eman radyoaktivite içerir. Sodyum klorür ve kalsiyum içeren kaplıca suyunun romatizma, raşitizm, kadın ve idraryolu rahatsızlıkları

Alaçati Aura Plus

Alaçati / Çeşme / İzmir
İlhamını zihnin duruluğunu ve ruhun saflığını temsil eden lotus çiçeğinden alan Lotus Çiçeği logosu ile Alaçatı Aura Plus’ın minimalist rafine mimarisi; saflık, aydınlanma, maneviyat, sevgi ve tutku arayışından doğmuştur.

Sifne Termal Otel

Şifne / Çeşme / İzmir
Şifne Termal Otel, açık havuz, güneşlenme terası, kaplıca banyosu ve özel plaj alanı sunmaktadır. Yemeklerinizi Şifne Termal Otel'in restoranında yiyebilirsiniz. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur.

Kayhan Paşalimanı

Çeşme / İzmir
Alaçatı Merkez'e 3 km., denize yürüme mesafesinde, manzaralı, ücretsiz otopark ve Wi-Fi hizmeti bulunan, oda & kahvaltı hizmet veren, nezih konumda yeni bir işletmeyiz.

Maja Luxury Çesme

Ilıca / Çeşme / İzmir
Maja Luxury Çesme'de rahatınız ve konforunuz için tüm detayları düşünülmüş olup siz misafirlerimizin iyi tatil geçirmeleri için buradayız.

Paşalimanı Otel

Ilıca / Çeşme / İzmir
Sizlerin rahat bir tatil geçirebilmesi için özel olarak düzenlenmiş mavi odalarımızda kendizi denizin kollarında yeşil odalarımızda kendinizi ormanın huzurlu ortamında hissedeceksiniz.

Safi Otel

Reisdere / Çeşme,İzmir
Safi Otel, sakinliğin ve daimi köy hayatının hüküm sürdüğü göçmen köyü Reisdere'de size huzuru hissettiriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şifne Kaplıcası Hakkında

Şifne Kaplıcası Otelleri Çeşme yarımadasının ilçesi sınırları içinde ve orada Şifne Körfezi kuzeyinde küçük bir yarımada üzerinde kalmaktadır. Çeşme 5 kmkuzey doğusunda yer almaktadır. Şifne kaplıcasının su sıcaklığı 38 derece dolayındadır ve 5.3 eman radyoaktivite içerir. Sodyum klorür ve kalsiyum içeren kaplıca suyunun romatizma, raşitizm, kadın ve idraryolu rahatsızlıklarıile mide - bağırsak rahatsızlıkları, egzamave kan çıbanı gibi cilt hastalıklarına karşı da yararlı olduğu bilinmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır