Seyir Terası otelleri

En uygun Seyir Terası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Seyir Terası Otelleri

Genel Bilgi

Hotel La Ville

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş merkezde bulunan tesisimiz 24 saat açık resepsiyonu ile sizin konforunuz için döşenmiş odaları her zaman hizmetinizdeyiz.Tesiste ücretsiz internet ve otopark mevcuttur.

Kentpark Exclusıve Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kentpark Exclusıve Hotel olarak toplam 18 adet standart odamızla hizmet vermekteyiz.

Grand Vav Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş şehir merkezinde yer alan Boutique Vav Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Kentpark Premium Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş şehir merkezinde yer alan Kentpark Premıum Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Otel Germanicia

Merkez / Kahramanmaraş
Otel Germanicia, üç yıldızlı bir tesis olmakla birlikte 7 süit, 1 engelli odası olarak düzenlenmiş toplam 63 oda ve 126 yatak kapasitesine sahiptir.

Markasi Otel

Merkez / Kahramanmaraş
Markasi Otel, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Odalarımızda duş, TV, Wi-Fi, soğuk ve sıcak ikramlar mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Seyir Terası Hakkında

Seyir Terası Otelleri Tamamen doğayla iç içe, çam ağaçlarının arasında ve Kahramanmaraş’ın büyük bir bölümünü kuşbakışı görebilen ‘Seyir Terası’ halkın hizmetine açıldı. Yap işlet devret modeliyle hizmet veren Seyir terası içinde çay bahçesi, kapalı ve açık restoran, pastane ve çocuk oyun parkurları yer alıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır