Seyhan Kültür Merkez otelleri

En uygun Seyhan Kültür Merkez otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Seyhan Kültür Merkez Otelleri

Genel Bilgi

Divan Adana

Merkez / Seyhan / Adana
Tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan Divan Adana, Adana'da konaklama olanağı sunmaktadır. Otelde spa merkezi, sauna, kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve hamam vardır.

İnci Hotel

Merkez / Seyhan / Adana
Bir Adana markası olan İnci Hotel, şehir merkezinde konfor ve kaliteyle döşenmiş odalarında, güneyin sıcak konuk severliğiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Erten Otel

Merkez / Seyhan / Adana
Konforun estetik ile buluştuğu noktada kusursuz dizaynlı lüks odalarıyla Adana Erten Otel'de standart , Corner Suit ve Suit odalar yer almaktadır.

Emir Royal Hotel Luxury

Kuruköprü / Seyhan / Adana
  Emir Royal Hotel Luxury Bölge Türkiye’nin en sıcak illerinden biri olan Adana şehrinde yer alan Emir Royal Hotel Luxury otel, Adana otelleri içinde en çok tercih edilen otellerden biridir.

Jura Hotels Mavi Sürmeli Adana

Merkez / Seyhan / Adana
Hizmet sektöründe yüksek standartlara ulaşmayı prensip edinerek, güven ve iyi görünüşe önem veren, profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak düzeyde konfora, kaliteye ve sürekli düzgün işleyen bir iç yapıya ön

Ramada Hotel & Suites Adana

Merkez / Seyhan / Adana
Modern olanaklarla donatılmış geniş ve şık odaları ile Adanada hem iş amaçlı hem turistik seyahatler için ideal olan Ramada Hotel & Suites Adana, Adana Havalimanına yakın konumuyla da konuklarına kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Seyhan Kültür Merkez Hakkında

Seyhan Kültür Merkez Otelleri Kültür Merkezi bodrum, zemin ve iki normal kattan oluşuyor. Kültür ve Sanat Merkezi Kompleksi 9 bin 790 metrekare kapalı alana sahip. 700 ve 300 ile 150 kişi koltuk kapasiteli üç ayri tiyatro ve toplanti salonu bulunuyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır