Şeyh Erzurumi Türbesi otelleri

En uygun Şeyh Erzurumi Türbesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şeyh Erzurumi Türbesi Otelleri

Genel Bilgi

Mahalle içinde, eski mezarlığın içinde kare planlı, prizmal gövdeli bir türbedir. 18.yy. Osmanlı mimarisi özellikleri taşır. Şeyh Erzurumi adlı bir din savaşçısı ile anılamkta olan yapının hemen yanında vaktiyle bir kuyu da bulunurmuş. günümüzde kapanmıştır. Tek kubbe ile örtülü yapı, 1995-1998-1999-2002 yıllarında onarımı yapılmıştır. Yapılan onarımd

Revag Palace

Merkez / Sivas
Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem.

Paşabey Otel

Merkez / Sivas
Otelimizin 4 Suit, 28 Standart ve 4 Single odası bulunmaktadır. 68 yatak kapasitesine sahiptir.

Sivas Otel Çakır

Merkez / Sivas
1992 yılından beri hizmet veren Sivas Çakır Otel, 35 odalı şehir otelidir. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri ağırlamak isteriz.

Behrampaşa Otel Cafe & Restaurant

Merkez / Sivas
Behrampaşa Otel Cafe & Restaurant, 48 odası kahvaltı dahil konseptiyle hizmet vermektedir. Odalarında; mini bar, elektrikli su ısıtıcısı, TV, emanet kasası, Wi-Fi, gardırop, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Sivas Leon Otel

Sivas Merkez / Sivas
Sivas'ın merkezinde muhteşem atmosferi ve çok yönlü işlevselliği ile harmanlanıyor. İster iş seyahati ister tatil olsun, müşterlerini rahat ettirmek için en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Eretna Hotel

Merkez / Sivas
Kaliteden ödün vermeyen, çizgileri Selçuklu Mimarisinin özelliklerini taşıyan, dekorasyonu antik ve sanatsal eserlerle donatılmış, müşterisine verdiği değeri tüm atmosferine yansıtan genç, dinamik, dömi klasik üst klas bir otel Eretna.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şeyh Erzurumi Türbesi Hakkında

Şeyh Erzurumi Türbesi Otelleri Mahalle içinde, eski mezarlığın içinde kare planlı, prizmal gövdeli bir türbedir. 18.yy. Osmanlı mimarisi özellikleri taşır. Şeyh Erzurumi adlı bir din savaşçısı ile anılamkta olan yapının hemen yanında vaktiyle bir kuyu da bulunurmuş. günümüzde kapanmıştır. Tek kubbe ile örtülü yapı, 1995-1998-1999-2002 yıllarında onarımı yapılmıştır. Yapılan onarımda kubbe ve duvar örgüleri yenilenmiş, içten sıva raspası yapılarak çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır