Şeyh Erzurumi Türbesi Otelleri

En uygun Şeyh Erzurumi Türbesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şeyh Erzurumi Türbesi Otelleri

Genel Bilgi

Mahalle içinde, eski mezarlığın içinde kare planlı, prizmal gövdeli bir türbedir. 18.yy. Osmanlı mimarisi özellikleri taşır. Şeyh Erzurumi adlı bir din savaşçısı ile anılamkta olan yapının hemen yanında vaktiyle bir kuyu da bulunurmuş. günümüzde kapanmıştır. Tek kubbe ile örtülü yapı, 1995-1998-1999-2002 yıllarında onarımı yapılmıştır. Yapılan onarımd

Grand Paşabey Otel

Merkez / Sivas
1989 yılından itibaren şahıs firması olarak, inşaat malzemeleri satışı ile ticari hayatına başlayan Akkaşlar İnşaat, 2003 yılında şirketleşerek yine inşaat sektörüne yönelik kaliteli ve markalı inşaat malzemeleri satışı ile sektörde kendini çok kısa bir

Revag Palace

Merkez / Sivas
Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem.

Paşabey Otel

Merkez / Sivas
Otelimizin 4 Suit, 28 Standart ve 4 Single odası bulunmaktadır. 68 yatak kapasitesine sahiptir.

Ege Palas Hotel

Kurşunlu Hamamı / Merkez / Sivas
Ege Palas Sivas Merkez'dedir. Otogar araçla 10 dk., Sivas Havaalani'na ortalama 30 dk uzakliktadir.

Altay Hotel

Merkez / Sivas
Kendinizi evinizde hissedeceğiniz nezih ortamda bulunan Altay Otel, Sivas Çarşı merkezinde bulunmakta olup hemen her yere yürüme mesafesindedir.

Sivas Otel Çakır

Merkez / Sivas
1992 yılından beri hizmet veren Sivas Çakır Otel, 35 odalı şehir otelidir. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri ağırlamak isteriz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şeyh Erzurumi Türbesi Hakkında

Şeyh Erzurumi Türbesi Otelleri Mahalle içinde, eski mezarlığın içinde kare planlı, prizmal gövdeli bir türbedir. 18.yy. Osmanlı mimarisi özellikleri taşır. Şeyh Erzurumi adlı bir din savaşçısı ile anılamkta olan yapının hemen yanında vaktiyle bir kuyu da bulunurmuş. günümüzde kapanmıştır. Tek kubbe ile örtülü yapı, 1995-1998-1999-2002 yıllarında onarımı yapılmıştır. Yapılan onarımda kubbe ve duvar örgüleri yenilenmiş, içten sıva raspası yapılarak çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır