Serik Devlet Hastanesi otelleri

En uygun Serik Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Serik Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1957 Yılında Verem Savaş Dispanseri olarak inşaatına başlanan ve 1967 yılında 10 dönüm arazi içinde 1200 m2 alana sahip Serik Sağlık Merkezi olarak faaliyetine başlamıştır. 1975 yılında 25 kadro yatağı 20 fiili yatak ile Serik Devlet Hastanesi haline getirilmiştir. 1976 yılında ise 2 katlı bir ana bina ve 7 prefabrik bina ile toplam 2800 m2 kapalı ala

Güçkar Şehrinn Oteli Serik

Serik / Antalya
Antalya’nın merkezinde hizmet veren Güçkar Şehrinn Oteli Serik; restoran, kafe, iş ve alışveriş merkezlerine yakın konumda yer alıyor.

Kirman Belazur Resort & Spa

Boğazkent / Serik / Antalya
Kirman Belazur Resort Spa, 2013 yılında hizmete açılan tesis, 1250 yatak kapasitesi ile Ultra Her Şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir. Rahat, huzurlu ve eğlenceli bir tatil yapabilmeniz için, 40.

Throne Seagate Hotel Belek

Boğazkent / Serik / Antalya
Antalya'nın en gözde turizm beldesi olan Belek-Boğazkent’in mavi sularıyla iç içe bulunan Throne Seagate Belek Hotel, güler yüzlü servis ve hizmet ayrıcalığını Akdeniz’in parlak güneşi altına taşıyor.

Belek Gold Hotel

Belek / Serik / Antalya
Belek Gold Hotel, toplam 13 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Popüler Gezi Yerlerine Yakın Merkezi ve Ferah Daire

Belek / Serik / Antalya
Huzur, eğlence ve fırsatlarla dolu muhteşem bir Akdeniz destinasyonu olan Belek'te sıra dışı bir deneyim sizi bekliyor. Ve sevimli dairemiz Stella, bu harikalar diyarının kalbinde size ev konforunu ve rahatlığını sunmaya hazır.

Xanadu Resort Hotel

Belek / Serik / Antalya
Turizmin kalbi Belek turizm merkezinde, Antalya ve çevresindeki sayısız tarihi ve turistik cazibe merkezi ile sonsuz mavinin yanı başında konumlanan ve yüksek kalite her şey dahil konsepti ile “High Class All-Inclusive” kalitesinde hizmet sunan 184.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Serik Devlet Hastanesi Hakkında

Serik Devlet Hastanesi Otelleri 1957 Yılında Verem Savaş Dispanseri olarak inşaatına başlanan ve 1967 yılında 10 dönüm arazi içinde 1200 m2 alana sahip Serik Sağlık Merkezi olarak faaliyetine başlamıştır. 1975 yılında 25 kadro yatağı 20 fiili yatak ile Serik Devlet Hastanesi haline getirilmiştir. 1976 yılında ise 2 katlı bir ana bina ve 7 prefabrik bina ile toplam 2800 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam ederken fiziki şartların daha iyi oluşabilmesi için; 100 fiili yatak, 22 poliklinik, 4 ameliyathane, 5 yoğun bakım yatağı, 2 doğum salonu, 4 küvöz, 1 röntgen, 1 tomografi,1 ultrasonografi, 1 biyokimya lab., 1 hemotoloji lab,1 mikrobiyoloji lab,1 patoloji lab. bulunan yeni binasına taşınmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır