Şerife Uludağlı Kız Olgunlaşma Enst. 100.Yıl Müzesi Otelleri

En uygun Şerife Uludağlı Kız Olgunlaşma Enst. 100.Yıl Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şerife Uludağlı Kız Olgunlaşma Enst. 100.Yıl Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

King Hotel Güvenlik

Çankaya / Ankara
36 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; LCD TV, duş, klima, uydu yayını ve kablosuz internet erişimi mevcut. Tesis restoranında misafirlere taze sebzeler ve doğal ürünlerden oluşan kahvaltı servis ediliyor.

Grand Ankara Hotel & Convention Center

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Grand Ankara Hotel & Convention Center, modern bir binada, ferah çizgilere sahip konaklama birimlerinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Midas Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Midas Hotel, Ankara Tunus Caddesi’nde bulunan, kusursuz hizmetiyle yüzünüzü gülümsetecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacak bir şehir otelidir. 4 yıldızlı otelimiz kalitesini misafirperverliğinden ve deneyimli kadrosundan almaktadır.

Gold Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Tamamıyla baştan sona yenilenen Ankara Gold Hotel, Kızılay’a, TBMM’ye, Tunalı Hilmi Caddesi’ne, TESK’e, çeşitli banka ATM’lerine, iş merkezlerine, kamu kuruluşlarına, bakanlıklara, hastanelere, alış veriş merkezlerine, restaurant, cafe gibi eğlence mekan

Seven Deep Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Otelden araba kiralayabilirsiniz. Seven Deep Hotel, Anıtkabir Atatürk Müzesi'ne 2,7 km, popüler Tunalı Hilmi Caddesi'ne ise 300 metre uzaklıktadır. Kızılay Meydanı'nın uzaklığı 1,5 km'dir.

Elit Palas Otel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Elit Palas Hotel'in tüm odalarında mini bar ve kasa, özel banyolarda tuvalet malzemeleri vardır. Odada kahvaltı servisi yapılmaktadır. Elit Palas'ın bahçesinde dinlenebilir ve barda içki içebilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şerife Uludağlı Kız Olgunlaşma Enst. 100.Yıl Müzesi Hakkında

Şerife Uludağlı Kız Olgunlaşma Enst. 100.Yıl Müzesi Otelleri Müzede; cam, bakır, ahşap, gümüş eşyalar, giysiler, peşkir ve yağlıklar, keseler, oyalar, kumaş ve çorap örnekleri, takılar vb. eski el sanatı eserler sergilenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır