Şerefüddin Paşa Camii otelleri

En uygun Şerefüddin Paşa Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şerefüddin Paşa Camii Otelleri

Genel Bilgi

Bursa Tuzpazarı Caddesi, Okçular Çarşısı içerisinde bulunan Şerefüddin Paşa Camisi Sultan II.Murad’ın emirlerinden Şerafüddin Paşa tarafından yaptırılmıştır.Ancak yapım tarihini belirten kitabesi günümüze gelememiştir.Şerafeddin Camii yanında, çeşmenin arka tarafında bir mezar mevcuttur. Başucu taşındaki kitabeden Şerefüddin Paşa'nın 1894 yılında vefa

Kutlucan Oldtown

Heykel / Osmangazi / Bursa
Kutlucan Old Town, toplamda 30 odalı konaklama tesisidir.

B Loft Hotel

Heykel / Osmangazi / Bursa
21 standart oda, 10 suit oda, 15 king suit oda toplam 50 oda kapasitededir. Odalarda uydu sistemli Lcd Tv, mini bar, fön makinası, kahve seti, kasa, ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Çeşmeli Hotel

Heykel / Osmangazi / Bursa
Hotel Ceşmeli, konforlu ve rahat konaklamanız için ısıtma sistemi, kasa, çok kanallı televizyon, giyinme alanı ile donatılmış 20 oda sunmaktadır. Odalarda banyo küveti, duş, saç kurutma makinesi ile donatılmış özel banyolar vardır.

Lal Hotel Bursa

Osmangazi / Bursa
Otelimiz 1954 ten beri otel olarak işletilmekte olup , Güzide şehrimiz Bursanın şehir merkezinde bulunan Atatürk caddesinde tarihi ulucamii ve Kapalı çarşısının hemen yanı başında bulunmakta 24 saat her dakika Otobus , dolmuş ve Tranvay hattının bulundug

Kar Beyaz Hotel Bursa

Osmangazi / Bursa
Kar Beyaz Hotel, Bursa Şehir Merkezi'nde, Heykel'de, tüm turistik noktalara yürüyüş mesafesindedir. Tesisimiz 2021 yılı Mart ayında inşa edilmiştir.

Can Hotel Bursa

Merkez / Osmangazi / Bursa
Bursa’da yer alan Şükran Hotel’de WiFi erişimi ücretsizdir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Düz ekran uydu TV de mevcuttur. Resepsiyon 24 saat açıktır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şerefüddin Paşa Camii Hakkında

Şerefüddin Paşa Camii Otelleri Bursa Tuzpazarı Caddesi, Okçular Çarşısı içerisinde bulunan Şerefüddin Paşa Camisi Sultan II.Murad’ın emirlerinden Şerafüddin Paşa tarafından yaptırılmıştır.Ancak yapım tarihini belirten kitabesi günümüze gelememiştir.Şerafeddin Camii yanında, çeşmenin arka tarafında bir mezar mevcuttur. Başucu taşındaki kitabeden Şerefüddin Paşa'nın 1894 yılında vefat ettiği anlaşılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır