Selimzade Camii Otelleri

En uygun Selimzade Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Selimzade Camii Otelleri

Genel Bilgi

Bursa Selimoğlu Caddesi, Eski Sokak’ta bulunan Selimzade Camisini, XVII.yüzyılın başlarında Selimzade Mehmet Efendi yaptırmıştır. Cami 1634 ve 1860 yıllarında onarılmıştır. Son onarımının kapı üzerindeki kitabesinden de l906’da onarıldığı öğrenilmektedir.Ahşap tavanlı cami sekiz pencere ile aydınlatılmıştır. Mukarnaslı mihrabı ve kuzeybatı köşesindeki

Elmas Hotel

Osmangazi / Bursa
Tesisimiz on beş adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, TV, ısıtma, klima, gardırop, çalışma masası, makyaj masası, buzdolabı, yemek masası, yemek alanı, banyo, duş, saç kurutma makinesi, buklet malzemeleri mevcuttur.

By Sultan Otel

Merkez / Osmangazi / Bursa
3 Yıldızlı By Sultan Otel, eşsiz konumuyla, ücretsiz valeli kapalı ve açık otopark, ücretsiz kahvaltı & Wi-Fi, 7/24 resepsiyon, uyandırma servisi ve 36 odasıyla hizmetinizdedir.

Prusias Otel

Merkez / Osmangazi / Bursa
Misafirlerimizin memnuniyeti için benimsediğimiz temel ve etik ilkelerimiz, hizmetlerimizdeki kaliteyi sürekli geliştiren anlayışımız ve sunduğumuz olanaklar ile hizmetinizdeyiz. Prusias Otel prestijli bir şehir otelinden daha fazlası.

Green Prusa Hotel

Merkez / Osmangazi / Bursa
Sıcak, güleryüzlü, profesyonel bir hizmet eşliğinde sizi, farkı fark edeceğiniz anlar yaşamaya davet ediyoruz.

Burçman Hotel

Osmangazi / Bursa
Burçman Hotel, Osmangazi'de yer almakta olup Bursa Ulu Camii'ne sadece 2 km uzaklıktadır. Otel, ücretsiz Wi-Fi imkanına sahip klimalı odalar sunmakta olup bünyesinde bir restorana sahiptir.

Gold City Otel

Osmangazi / Bursa
Bursa'nın merkezinde yer alan Gold 3 Hotel, Kapalı Çarşı'ya arabayla 10 dakikadan daha kısa bir mesafede modern konaklama olanağı sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi verilen otelin bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Selimzade Camii Hakkında

Selimzade Camii Otelleri Bursa Selimoğlu Caddesi, Eski Sokak’ta bulunan Selimzade Camisini, XVII.yüzyılın başlarında Selimzade Mehmet Efendi yaptırmıştır. Cami 1634 ve 1860 yıllarında onarılmıştır. Son onarımının kapı üzerindeki kitabesinden de l906’da onarıldığı öğrenilmektedir.Ahşap tavanlı cami sekiz pencere ile aydınlatılmıştır. Mukarnaslı mihrabı ve kuzeybatı köşesindeki minaresi dışında cami bütünü ile değiştirilmiş ve orijinalliğini yitirmiştir. Minareye son cemaat yerindeki bir kapıdan girilmektedir. Taş, tuğla örgülü kaideden üçgenler yardımıyla tuğla gövdeli silindirik minareye çıkılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır