Şelale Park Otelleri

En uygun Şelale Park otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şelale Park Otelleri

Genel Bilgi

Şelale Park, Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan, muhteşem Eskişehir manzarasının izlenebileceği, Çankaya ile Karapınar mahalleleri arasında sınır oluşturan, Eskişehir’ in nadide parklarından biridir. İsmini yapay olarak yapılmış ve 1.400 m2 lik alanıyla Eskişehir’ in en büyük şelalesinden alır. "Şelaleli Park" olarak da adlandırılır. Eskişehir Ş

Tasigo Eskisehir

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Seyahatlerinizde aradığınız konfor ve iş hayatındaki profesyonellik, Tasigo Eskişehir’de buluştu. Geniş, konforlu ve şık odaları, 3.

Paşa Konağı Hotel

Odunpazari / Eskişehir
Klasik Osmanlı mimari tarzını yansıtan Kurşunlu Külliyesi otele sadece 100 metre mesafededir. Burada bir cami ve Lületaşı Müzesi de bulunmaktadır. Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ne otelden yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Arasta Konak Otel

Eskişehir Merkez / Eskişehir
Arasta Konak Otel toplam 14 odasıyla hizmet vermektedir. 24 saat resepsiyon hizmeti sunan tesiste, ücretsiz Wi-Fi olanağı bulunmaktadır.

La Vie Konak Otel

Odunpazarı / Eskişehir
Tam bir kültür şehri Eskişehir'de Tarihi Odunpazarı Evleri içerisinde konumlanan La Vie Konak Otel, şık tasarımıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sunuyor.

Arslanlı Konak Otel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Odunpazarı bölgesinin kalbinde yer alan Arslanlı Konak Hotel; kapalı yüzme havuzu(sezonluk açık) , sauna, hamam ve bodrum katında bir fitness merkezi sunmaktadır. Otel, Eskişehir'in tarihi Odunpazarı'nın merkezindedir.

Omm Inn

Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir’in Unesco Dünya Kültür Mirasları Geçici Listesi’nde yer alan tarihi Odunpazarı bölgesinde bulunan OMM INN, Osmanlı sivil mimarisini yansıtan geleneksel Odunpazarı evlerine getirdiği çağdaş yorumla yalın ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyo

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şelale Park Hakkında

Şelale Park Otelleri Şelale Park, Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan, muhteşem Eskişehir manzarasının izlenebileceği, Çankaya ile Karapınar mahalleleri arasında sınır oluşturan, Eskişehir’ in nadide parklarından biridir. İsmini yapay olarak yapılmış ve 1.400 m2 lik alanıyla Eskişehir’ in en büyük şelalesinden alır. "Şelaleli Park" olarak da adlandırılır. Eskişehir Şelale Park, kendinizi sakin, huzurlu hissedebileceğiniz toplamda 15.000 m2 alandan oluşmaktadır. Parkta: geniş yeşillik alan, Eskişehir manzarası, şelalesi, yürüme yolları, çocuk oyun alanı, yel değirmeni (seyir terası), küçük anfi tiyatro, kafe, restoran ve oturma yerleri bulunmaktadır. Odunpazarı' ndan bineceğiniz 1 Numaralı Otobüs ile Şelalapark’ a 10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır