Şelale Park Otelleri

En uygun Şelale Park otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şelale Park Otelleri

Genel Bilgi

Şelale Park, Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan, muhteşem Eskişehir manzarasının izlenebileceği, Çankaya ile Karapınar mahalleleri arasında sınır oluşturan, Eskişehir’ in nadide parklarından biridir. İsmini yapay olarak yapılmış ve 1.400 m2 lik alanıyla Eskişehir’ in en büyük şelalesinden alır. "Şelaleli Park" olarak da adlandırılır. Eskişehir Ş

Paşa Konağı Hotel

Odunpazari / Eskişehir
Klasik Osmanlı mimari tarzını yansıtan Kurşunlu Külliyesi otele sadece 100 metre mesafededir. Burada bir cami ve Lületaşı Müzesi de bulunmaktadır. Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ne otelden yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Arasta Konak Boutique Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskisehir
rasta Konak Boutique Hotel, sehrin görülmesi gereken noktalarindan Kursunlu Külliyesi, Lületasi Müzesi, Atlihan Çarsisi, Çagdas Cam Sanatlari Müzesi, Balmumu Heykeller Müzesi, Modern Müze, Eti Arkeoloji Müzesi ve daha birçok kültür merkezine yürüme mes

La Vie Konak Otel

Merkez / Odunpazari / Eskisehir
Tam bir kültür sehri olan Eskisehir'de; Porsuk çayi ve Adalar bölgesine 20 dk'lik yürüme mesafesinde bulunan La Vie Konak Hotel; sik tasarimiyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkani sunuyor.

Arslanlı Konak Otel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Odunpazarı bölgesinin kalbinde yer alan Arslanlı Konak Hotel; kapalı yüzme havuzu(sezonluk açık) , sauna, hamam ve bodrum katında bir fitness merkezi sunmaktadır. Otel, Eskişehir'in tarihi Odunpazarı'nın merkezindedir.

Omm Inn

Odunpazari / Eskişehir
skişehir’in Unesco Dünya Kültür Mirasları Geçici Listesi’nde yer alan tarihi Odunpazarı bölgesinde bulunan OMM INN, Osmanlı sivil mimarisini yansıtan geleneksel Odunpazarı evlerine getirdiği çağdaş yorumla yalın ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuy

Abacı Konak Otel

Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir, Odunpazarı'nda bulunan Abacı Konak Otel, 1923 yılında aslına uygun olarak Bağdadi mimari tekniği ile yeniden hayata geçirilmiş 11 adet konak ile misafirlerine hizmet veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şelale Park Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şelale Park Hakkında

Şelale Park Otelleri Şelale Park, Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan, muhteşem Eskişehir manzarasının izlenebileceği, Çankaya ile Karapınar mahalleleri arasında sınır oluşturan, Eskişehir’ in nadide parklarından biridir. İsmini yapay olarak yapılmış ve 1.400 m2 lik alanıyla Eskişehir’ in en büyük şelalesinden alır. "Şelaleli Park" olarak da adlandırılır. Eskişehir Şelale Park, kendinizi sakin, huzurlu hissedebileceğiniz toplamda 15.000 m2 alandan oluşmaktadır. Parkta: geniş yeşillik alan, Eskişehir manzarası, şelalesi, yürüme yolları, çocuk oyun alanı, yel değirmeni (seyir terası), küçük anfi tiyatro, kafe, restoran ve oturma yerleri bulunmaktadır. Odunpazarı' ndan bineceğiniz 1 Numaralı Otobüs ile Şelalapark’ a 10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır