Seka Park Otelleri

En uygun Seka Park otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Seka Park Otelleri

Genel Bilgi

1100 dönümlük arazi üzerine kurulmuş yeşille mavinin bir arada bulunduğu bir endüstri alanının nasıl bir park haline getirildiğinin canlı örneğidir. İzmit sahilde Kozluk mahallesinde bulunan park bünyesinde Seka otel , 10.000 kişilik konser alanı yüzbinlerce metrekare çim ,yürüyüş, bisiklet sürme alanını kapsamaktadır.Türkiye'nin örnek bir parkı olan

The Lines Hotel

İzmit Merkez / İzmit
The Lines Hotel, şık ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, 7/24 resepsiyon hizmeti vermektedir.

Seka Park Hotel

Merkez / İzmit / Kocaeli
örfezin sınırsız güzelliklerinin ortasında, özel bir dünya, yeni bir soluk… Şehir merkezine 2 km uzaklıkta, şehrin karmaşasından uzak, asırlık nadide ağaçlar ve yeşillikler içerisinde, deniz manzaralı odalarla, Türk ve Uluslararası mutfaklardan lezzetler

Wes Hotel

Merkez / İzmit / Kocaeli
Wes Hotel, modern tasarımlı 69 odasını, standart, park manzaralı ve deniz manzaralı olmak üzere sizler için sınıflandırdı. Her bir odasını, günümüz iş dünyasının tüm teknolojik gerekleri ile donattı.

Otel Sınal

İzmit / Kocaeli
Otel Sınal İzmit merkezde hizmet vermektedir. 26 adet odamız standart konseptte olup odalarımızda banyo, tuvalet, LED TV, klima, Wi-Fi hizmetimiz vardır. 4 adet hostel tipi(ortak banyolu) odamız mevcuttur.

Saray Deluxe Apart

Saat Kulesi / İzmit / Kocaeli
Saray Deluxe Apart, 2+1 ve stüdyo daireler full eşyalı şekildedir. Her bağımsız bölümde salon, yatak odası, çocuk odası banyo WC bulunmaktadır.

Otel Kozluca

İzmit / Kocaeli
Otel Kozluca olarak İzmit şehir merkezinde 1976 dan beri özverili ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizleri misafir ettiğimiz sürece en büyük amacımız evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı 24 saat kesintisiz hizmet anlayışımızla sizlere sunmaktır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Seka Park Hakkında

Seka Park  Otelleri 1100 dönümlük arazi üzerine kurulmuş yeşille mavinin bir arada bulunduğu bir endüstri alanının nasıl bir park haline getirildiğinin canlı örneğidir. İzmit sahilde Kozluk mahallesinde bulunan park bünyesinde Seka otel , 10.000 kişilik konser alanı yüzbinlerce metrekare çim ,yürüyüş, bisiklet sürme alanını kapsamaktadır.Türkiye'nin örnek bir parkı olan temalı park yılın her dönemi açıktır ve İzmit'e uğramış olan birinin kesinlikle gezmesi görmesi gereken en önemli yerlerin başında gelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır