Seğmenler Parkı Otelleri

En uygun Seğmenler Parkı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Seğmenler Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Kavaklıdere semtinde 1983 yılında hizmete açılan Seğmenler Park'ının içinde büyük bir anfi tiyatro bulunmaktadır. Bu anfi tiyatro ile Ankara'daki parklar içinde özel bir yer edinen Seğmenler Parkı, Atatürk Bulvarı ile İran Caddesi arasında kalan vadide yer almaktadır. Şehir içinde bulunmasına rağmen 67.000 metrekarelik alan üzerine kurulu parkın içind

Animos Suit Otel

Dikmen / Çankaya / Ankara
Animos Suit Otel, en ince ayrıntısına kadar misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Odalarımızda konaklama yapacağınız süre içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm ekipmanlar mevcuttur.

Grand Duayen Hotel

Çankaya Merkez / Çankaya / Ankara
Grand Duayen Hotel, Başkent'in iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde olup, bakanlıklar ve elçiliklere oldukça yakın bir lokasyona inşa edilmiştir.

The Life Hotel & Spa

Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara
The Life Boutiqe Otel, toplam 29 odalı olup oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

The Mara Palace

Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara
The Mara Palace, başkent Ankara'nın popüler ilçei Çankaya'ya bağlı Gaziosmanpaşa'da misafirlerine dört mevsim kapılarını açmaktadır.

Check Inn Hotel

Çankaya / Ankara
Check Inn Hotel Ankara, Çankaya bölgesinde bulunmaktadır. Otel Esenboğa Havalimanı'na 37 km, Kızılay'a 4 km, Otogar'a 7 km, Güvenpark'a 4 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Limak Ambassadore Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Ankara'da elçilikler bölgesinde faaliyet gösteren Limak, yemyeşil bulvarlarla çevrili lüks konaklama birimleri sunmaktadır. Geleneksel ve çağdaş mimariyi birleştiren otel genelinde, ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Seğmenler Parkı Hakkında

Seğmenler Parkı Otelleri Kavaklıdere semtinde 1983 yılında hizmete açılan Seğmenler Park'ının içinde büyük bir anfi tiyatro bulunmaktadır. Bu anfi tiyatro ile Ankara'daki parklar içinde özel bir yer edinen Seğmenler Parkı, Atatürk Bulvarı ile İran Caddesi arasında kalan vadide yer almaktadır. Şehir içinde bulunmasına rağmen 67.000 metrekarelik alan üzerine kurulu parkın içinde anfi tiyatronun yanısıra, havuzlar, çocuk bahçesi, geniş çim alanları bulunmaktadır. Ayrıca, Seğmenler Parkı'nda Ankara Folklorunun simgesi olan Seğmenler anısına yapılmış bir de anıt yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır