Sealanya Seapark - Dolphinpark otelleri

En uygun Sealanya Seapark - Dolphinpark otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sealanya Seapark - Dolphinpark Otelleri

Genel Bilgi

Antalya'dan 120 km Alanya'dan 20 km uzaklıktadır.Hoşgeldiniz karşılamasından sonra, parkı ziyaret eden herkese shorty “dalgıç kıyafeti” , deniz gözlüğü ve snorkel verilmektedir. Daha sonra ziyaretçiler tropik plaja geçmektedir. Kumdan oluşan plajda gölgelikler ve şezlonglar bulunmakta ve bu tropik kumsal plaj gün boyu ziyaretçilerin hizmetindedir. Ziy

Grand Juno Beach Hotel

Türkler / Alanya / Antalya
Grand Juno Beach Hotel, 2021 yılında tamimiyle tadilattan geçerek yenilenen hotelimiz gözde turizm merkezlerinden Alanya Türkler Mevkiindedir.

Eftalia Marin

Alanya Merkez / Alanya / Antalya
2014 yılında hizmete girmiş olan otelimiz 44.990 m² alan üzerine kurulu 5 katlı iki ana bina ve 3 dublex swimup villadan oluşmaktadır. Tesisimiz 491 odaya sahiptir.

Mysea Hotels İncekum

İncekum / Alanya / Antalya
Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Denizde sadece yüzmeyecek, banana, jetski, kano, katamaran, yelkenli gibi su sporlarından da faydanalabiliyor olacaksınız.

Venessa Beach Hotel

Türkler / Alanya / Antalya
Venessa Beach Hotel; Alanya Türkler mevkiinde denize sıfır konumda bulunmaktadır. Tesis 30 adet odası ile misafirlerine konforlu hizmet sunmaktadır. Tesis restoranı açık büfe ve A La Carte menüler ile misafirlerinin damak tadına hitap etmektedir.

Siberland Olive Garden

Avsallar / Alanya / Antalya
Siberland Olive Garden, Alanya’nın Avsallar bölgesinde konumlanan, 2+1 dubleks ve yeni eşyalı olarak hizmet vermektedir.

Club Sea Time

Payallar / Alanya / Antalya
Club Sea Time Hotel güneş, deniz ve kumun buluştuğu özel plajı ve korumaya özellikle önem gösterdiği doğal güzelliğiyle 11.000 m²''lik bir araziye kurulmuştur. 4 yıldız otel kalitesi ile hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sealanya Seapark - Dolphinpark Hakkında

Sealanya Seapark - Dolphinpark Otelleri Antalya'dan 120 km Alanya'dan 20 km uzaklıktadır.Hoşgeldiniz karşılamasından sonra, parkı ziyaret eden herkese shorty “dalgıç kıyafeti” , deniz gözlüğü ve snorkel verilmektedir. Daha sonra ziyaretçiler tropik plaja geçmektedir. Kumdan oluşan plajda gölgelikler ve şezlonglar bulunmakta ve bu tropik kumsal plaj gün boyu ziyaretçilerin hizmetindedir. Ziyaretçiler istedikleri zaman tropik resif ile birlikte rengarenk tropik balıklar ile yüzebilmektedir. İstedikleri zaman Manta havuzunda zararsız ve dost canlısı vatozları deniz gözlüğü ve snorkel ile inceleyebilir ve onlar arasında yürüyebilmektedir. Çocuklar için ise güvenli ve ılık havuzda oynama ve çocuk kaydıraklarını kullanma imkanı vardır. Tembel tatlı su nehrinde yüzebilir ve rahatlayabilirsiniz. Bu parkta öğlen yemeği giriş ücretine dahildir. Macera düşkünleri köpek balığı havuzuna girip kendilerine ayrılan bölümden snorkel ile köpekbalıklarını inceleyebilir ve onların fotoğraflarını çekebilirler. Dolphinpark' ya şişeburun yunuslarla birlikte yüzebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır