Sarıkamış Adliyesi Otelleri

En uygun Sarıkamış Adliyesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sarıkamış Adliyesi Otelleri

Genel Bilgi

Snow Life Otel

Sarikamiş Merkez / Sarikamiş / Kars
Snow Life Otel, 2015 yılından beri konforlu ve sade dizayn edilmiş 24 odası ile misafirlerine hizmet vermektedir. Snow Life Otel, suit oda tarzında dizayn edilmiş, konaklama birimleri ile evinizin rahatlığında, oda kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Sarikamis Aras Otel

Sarıkamış Kayak Merkezi / Sarıkamış / Kars
Sarıkamış ilçe merkezinde bulunan tesis aynı zamanda Sarıkamış Kayak Merkezi'ne 1 km. uzaklıkta ücretsiz kayak merkezi servisi bulunmaktadır. Otelimiz 30 oda ve 90 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Şehr-i Beyza Suite Otel

Sarıkamış / Kars
Şehr-i Beyza Suite Otel, “kültür turları” kapsamında rehberlik ofisimiz mevcut olup, servis ve rehber hizmetlerini sunmaktadır.

Bildik Otel - Sarıkamış

Sarıkamış / Kars
12 ay açık otelimiz Sarıkamış’taki eviniz sloganıyla sizlere rahatlık ve konfor sunmak için 2012 yılında hizmete açılmış olup, kış aylarında kristal kar ve kayak keyfinize hizmet etmekte, yaz aylarında ise muhteşem doğası ve havası ile kendinizi evinizde

Ekinata Grand Toprak Hotel

Sarıkamış / Kars
Bayrak Tepe yamaçlarında kurulu Sarı çam Ormanı içerisinde tamamen doğayla barışık ve özgün Mimari yapısıyla, 2005 yılında hizmete giren tesis, dağ - kayak pisti manzaralı rahat ve konforlu odaları ile konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefliyor

Sarıkamış Snowflake Dağ Oteli

Merkez / Sarikamiş / Kars
Snowflake Dağ Otelinde her şey siz değerli misafirlerimizin rahatı ve konforu düşünlerek modern ve ferah yapıda dizayn edilmiştir. Odalarımız Sarıkamış'ın eşsiz Doğa manzarasına sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sarıkamış Adliyesi Hakkında

Sarıkamış Adliyesi Otelleri Hükümet konağı içinde bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır