Saray Hamamı( Hamam Saray-ı Atik) otelleri

En uygun Saray Hamamı( Hamam Saray-ı Atik) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Saray Hamamı( Hamam Saray-ı Atik) Otelleri

Genel Bilgi

Edirne'nin eski ve tarihi hamamı olan yapı günümüzde restarasyon çalışmasından geçmiş bir şekilde kullanıma devam etmektedir.Sultan 1.Murad döneminde yapıldığı sanılan bu hamam tarihi kaynaklarda Hamam Saray-ı Atik olarak anılmaktadır.Saray hamamı Edirne'nin başkentlik döneminden sonra saraya hizmet etmeyi bırakmış halka açılmıştır.Çift Kubbeli bir g

Palmiye Suites Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.

Katre Taşodalar Otel

Merkez / Edirne
Mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait Taşodalar Oteli hazırlanan restorasyon projelerinin Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu’ndan onaylanmasından sonra, ciddi bir tadilat yapılmış ve 2016 yılı başında yenilenmiş yüzü ile hizmete girmişt

Black Tree Boutique Hotel

Edirne Merkez / Edirne
Tesisimiz 2021 yılı itibariyle faaliyete geçmiştir. Toplamda sekiz odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Tv, klima, kettle, açık gardrop, banyo, duş, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, sıcak su bulunmaktadır.

Acr Palas

Merkez / Edirne
Edirne'deki Eviniz Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet İlkesiyle Yola çıkan ACR PALAS işletmesi olarak bizler,ev rahatlığı ortamında konaklaya bileceğiniz, günün yorgunluğunu unutacağınız, otelimizde sizleri konuk etmekten mutluluk ve onur duyacağız.

MHT Pansiyon

Merkez / Edirne
MHT Pansiyon, 4 katlı ve 14 odayla hizmet vermektedir. Odalarda, zemini parke ve balkon bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan büyük bir zevk duyarız. Birçok misafirlerimizin tatil deneyimini en iyi şekilde yaşamalarını arzulamaktayız.

Selimiye Hotel

Merkez / Edirne
Selimiye Hotel, klimalı konaklama birimlerinin tümünde düz ekran TV ve yemek alanı, mini mutfakta ise buzdolabı ve set üstü ocak bulunmaktadır. Odaların özel banyosunda küvet veya duş mevcuttur. Havlular ve nevresimler temin edilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Saray Hamamı( Hamam Saray-ı Atik) Hakkında

Saray Hamamı( Hamam Saray-ı Atik) Otelleri Edirne'nin eski ve tarihi hamamı olan yapı günümüzde restarasyon çalışmasından geçmiş bir şekilde kullanıma devam etmektedir.Sultan 1.Murad döneminde yapıldığı sanılan bu hamam tarihi kaynaklarda Hamam Saray-ı Atik olarak anılmaktadır.Saray hamamı Edirne'nin başkentlik döneminden sonra saraya hizmet etmeyi bırakmış halka açılmıştır.Çift Kubbeli bir görüntusu olan hamam kadın ve erkeklere ayrı iki bölümden oluşmaktadır. Duvar kalıntılarından ve kubbe eteklerindeki dış cepheden hamamın yapıldığı ilk dönemlerde zamanın en güzel malakari süsleriyle bezenmiş olduğu görülmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır