Sapanca İlçe Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 122 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sapanca İlçe Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastane 1967 yılında 320 m2 alanda, tek katlı bir Sağlık Merkezi olarak hizmet hayatına başlamıştır. Artan nüfus ve talep sonucunda 1997 yılında bina kat çıkılarak büyütülmüş ve 2007 yılında, Sağlık Bakanlığının onayı ile İlçe Hastanesi ünvanıyla bağımsız bir yapıya kavuşmuştur. Hastane bölge halkına modern bir sağlık hizmete sunmakta olup geliştirme

Yanikköy Koçbey Butik Otel

Sapanca / Sakarya
Tesisimiz 6 odalı, 5 banyolu, ortak mutfak, ortak şömineli oturma salonu,1 barbekülü kamelya,1 geniş teras,1 balkon, geniş bahçeli, dağ manzaralı olup, son derece sakin ve konforlu bir yapıya sahiptir.

Onis Hotel Welness & Spa

Sapanca / Sakarya
Oda servisi hizmeti de sunan tesiste bebek bakıcı da yer almaktadır. Onis Hotel'in tüm konaklama birimleri modern bir dekorasyona sahip olup klima ve mini bar ile donatılmıştır. Odaların tamamında özel wc - banyo vardır.

Sapanca Aqua Hotel

Merkez / Sapanca / Sakarya
Keyifli bir hafta sonu tatili veya uzun bir yaz tatili için doğru adrestesiniz: Sapanca Aqua Hotel.

Penguen House Sapanca

Merkez / Sapanca / Sakarya
Hafta sonu veya hafta içi aileniz ile birlikte güzel vakit geçirmeniz için 2 dönüm arazi içerisindeki otelimizde 5 adet bungalov ve 1 adet dubleks villa bulunmaktadır.

The Red Witch Boutique Hotel

Sapanca / Sakarya
The Red Witch Boutique Hotel, 8 adet özel tasarım konsept odaları kalite ve lükse önem verirken misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Yankı Otel

Sapanca / Sakarya
2 ay açık Otelimiz Sapanca’daki eviniz sloganıyla sizlere rahatlık ve konfor sunmak için 2005 yılında hizmete açılmış olup, Yaz aylarında Muhteşem doğası ve havası ile kendinizi evinizde hissedecek Otel ortamı, sıcak kanlı personeli ile huzurlu bir tes

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sapanca İlçe Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sapanca İlçe Hastanesi Hakkında

Sapanca İlçe Hastanesi Otelleri Hastane 1967 yılında 320 m2 alanda, tek katlı bir Sağlık Merkezi olarak hizmet hayatına başlamıştır. Artan nüfus ve talep sonucunda 1997 yılında bina kat çıkılarak büyütülmüş ve 2007 yılında, Sağlık Bakanlığının onayı ile İlçe Hastanesi ünvanıyla bağımsız bir yapıya kavuşmuştur. Hastane bölge halkına modern bir sağlık hizmete sunmakta olup geliştirme faaliyetlerine de devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır