Sapanca İlçe Hastanesi otelleri

En uygun Sapanca İlçe Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sapanca İlçe Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastane 1967 yılında 320 m2 alanda, tek katlı bir Sağlık Merkezi olarak hizmet hayatına başlamıştır. Artan nüfus ve talep sonucunda 1997 yılında bina kat çıkılarak büyütülmüş ve 2007 yılında, Sağlık Bakanlığının onayı ile İlçe Hastanesi ünvanıyla bağımsız bir yapıya kavuşmuştur. Hastane bölge halkına modern bir sağlık hizmete sunmakta olup geliştirme

Yanikkoy Kocbey Villa

Sapanca / Sakarya
Tesisimiz 6 odalı, 5 banyolu, ortak mutfak, ortak şömineli oturma salonu,1 barbekülü kamelya,1 geniş teras,1 balkon, geniş bahçeli, dağ manzaralı olup, son derece sakin ve konforlu bir yapıya sahiptir.

Sapanca Aqua Wellness SPA Hotel & Aqua Park

Merkez / Sapanca / Sakarya
Sapanca Aqua Wellness SPA Hotel & Aqua Park, Sapanca'nın tek en büyük Havuz ve Aqua Park Temalı oteli olma özelliği ile gündelik yaşamın vermiş olduğu stres ve gürültüden uzak, hem ruhunuzun hem de bedeninizin dinlenip, doğayı, konforu ve lezzeti hissed

Alaska Bungalow Sapanca

Sapanca / Sakarya
Alaska Bungalow Sapanca, yeşil ve mavinin bir arada olduğu Sapanca'da, merkezi, şahane bir konumda bulunmaktadır. Tesisimiz, toplam 10 adet bungalovdan oluşmaktadır.

Penguen House Sapanca

Merkez / Sapanca / Sakarya
Hafta sonu veya hafta içi aileniz ile birlikte güzel vakit geçirmeniz için 2 dönüm arazi içerisindeki otelimizde 5 adet bungalov ve 1 adet dubleks villa bulunmaktadır.

Benim Yeşil Bahçem

Sapanca / Sakarya
Benim Yeşil Bahçem toplam 4 adet müstakil bungalovdan oluşmaktadır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet veren tesiste öğle ve akşam yemekleri için A La Carte restoran bulunmaktadır.

Onis Hotel Wellness & Spa

Sapanca / Sakarya
Sapanca Gölü manzaralı restoranı, açık yüzme havuzu ve konforlu odaları ile şehir merkezine yakın konumda yer alan The Hera Hotel Sapanca, misafirlerine keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sapanca İlçe Hastanesi Hakkında

Sapanca İlçe Hastanesi Otelleri Hastane 1967 yılında 320 m2 alanda, tek katlı bir Sağlık Merkezi olarak hizmet hayatına başlamıştır. Artan nüfus ve talep sonucunda 1997 yılında bina kat çıkılarak büyütülmüş ve 2007 yılında, Sağlık Bakanlığının onayı ile İlçe Hastanesi ünvanıyla bağımsız bir yapıya kavuşmuştur. Hastane bölge halkına modern bir sağlık hizmete sunmakta olup geliştirme faaliyetlerine de devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır