Sansarak Kanyonu Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sansarak Kanyonu Otelleri

Seyir Butik

İznik / Bursa
Yenilenmiş bir İznik konağında yer alan Seyir Butik, geleneksel bir mimari sergilemektedir. Tesisin ayrıca huzurlu bir bahçesi vardır. Sahiplerine de ev sahipliği yapan bu tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Gökyüzü Kutuları

İznik / Bursa
Gökyüzü Kutuları'nda; Kutular 60 m² size özel bahçe içindedir. Priz, su ısıtıcısı, aydınlatma, elektrikli ısıtıcı, bank ve mangal vardır. 2 kişilik yatak mevcut olup, 2 yetişkin 1 çocuk konaklayabilmektedir.

Anştayn Kamping

İznik / Bursa
Ormanın göbeğinde doğa ile bütünleşebileceğiniz,tamamen ahşaptan veya taştan yapılmış evlerde konaklayabileceğiniz sakin,huzurlu, özel bir mekan. Tesisimizde ahşap ve taş evlerimiz kiralanmaktadır.

Limnades Hotel

İznik / Bursa
Limnades Hotel İznik'in birbirinden şık 35 odası bulunuyor. Odalarında; kasa, minibar, telefon, klima, LCD TV, uydu yayını, kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Çinili Konak İznik

İznik / Bursa
İznik yöresel lezzetleri sunulmaktadır,tarihi bir yapıda gözlerinizi bir rüyaya kapatabilir ,yorgunluğunuzdan ve şehir hayatından bi nebzede olsa kısa bir mola verebilirsiniz.

Aydın Hotel

İznik / Bursa
Aydın Hotel 1999 Yılında açılmıştır sürekli kendini yeni ve dinç tutan Aydın Hotel 2009 ve 2018 yıllarında %100 olarak yenilenmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sansarak Kanyonu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır