Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğtim ve Araştırma Hastanesi otelleri

En uygun Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğtim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğtim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi,14 Mart 2004 yılında hizmete açılmıştır. Eski ve Tarihi hastane binası Şanlıurfa Diş hastanesine ve diğer blokları da Şanlıurfa Çocuk Hastanesine dönüştürülerek sağlık hizmetlerine başlanmıştır.Uzman Hekimler,Pratisyen Hekimler,Psikologlar,Biyologlar,Diyetisyenler,İdari Personel,Sağlık Hizmetlis

Grand Urfa Otel

Merkez / Şanliurfa
Güneydoğunun güzide ili Şanlıurfa, konumu, tarihi ve turistik özellikleri, Şanlıurfa ile bütünleşen Balıklı Gölü ve çiğ köftesi ile ünlenen bir ilimizdir.

Grand Gülizar Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz yeni bir tesistir. Toplam 79 odadan olusmaktadir., Odalarda; Wi-Fi, Led Tv, minibar, kettle, çay, kahve , gardrop, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadir.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Urfa Kilim Otel

Merkez / Şanliurfa
Kilim Otel, Şanlıurfa Merkez'de konuklarını dört mevsim kusursuz bir hizmet anlayışı şle ağırlamaktadır. Kilim Hotel, tüm ortak alanlarında ve konaklama odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sağlamaktadır.

Dedeman Şanlıurfa

Merkez / Şanliurfa
Tüm şehrin etkileyici bir manzarasını sunan bu prestijli 5 yıldızlı otel, modern konaklama birimleri ve olanaklara sahiptir. Otelin ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda gevşeyebilir veya fitness merkezinde stres atabilirsiniz.

Harran Hotel

Merkez / Şanliurfa
Harran Hotel, 99 oda ve 200 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğtim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğtim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi,14 Mart 2004 yılında hizmete açılmıştır. Eski ve Tarihi hastane binası Şanlıurfa Diş hastanesine ve diğer blokları da Şanlıurfa Çocuk Hastanesine dönüştürülerek sağlık hizmetlerine başlanmıştır.Uzman Hekimler,Pratisyen Hekimler,Psikologlar,Biyologlar,Diyetisyenler,İdari Personel,Sağlık Hizmetlisi,Labaratuar Teknikerleri ile 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.Acil Servis,Poliklinikler,Kan Merkezi,Organ Bağışı,Eczane ve Diğer birimler hakkında bilgi, almak için iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır