Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi otelleri

En uygun Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi,1962 yıılında katlı A blok Verem pansiyonu olarak hizmete girmiştir. 1972 yılında ise B blok yine 3 katlı olarak inşa edilmiş ve hastane 200 yataklı kapasiteye çıkartılmıştır.2004 yılının başında Devlet Hastanesi yeni açılan 500 yataklı hizmet binasında faaliyete geçince, hastane kadın hastalıkları ve doğum ha

Dedeman Şanlıurfa

Merkez / Şanliurfa
Tüm şehrin etkileyici bir manzarasını sunan bu prestijli 5 yıldızlı otel, modern konaklama birimleri ve olanaklara sahiptir. Otelin ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda gevşeyebilir veya fitness merkezinde stres atabilirsiniz.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Aslan Konukevi

Merkez / Şanliurfa
1 avlu, 1 eyvanı ve 1 mutfağı olmak üzere 12 odasının olduğu Tarihi Urfa evi, Güneydoğu Anadolu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir.

Serçe Konağı Butik Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa'da, Balıklı Göl'e 800 metre mesafede faaliyet gösteren Serçe Konağı'nda barbekü olanakları, çocuk oyun alanı ve güneşlenme terası mevcuttur. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark da bulunur. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır.

Urhay Otel

Merkez / Şanliurfa
Kutsal bir mekan olan Balıklı Göl'e sadece 12 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu taş otel, geleneksel avlusuyla 17. yüzyıl mimarisini yansıtmaktadır.

Grand Babil Hotel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Grand Babil Hotel, şehir merkezinde yer alan konağımız, Şanlıurfa mimarisine uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Otelleri Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi,1962 yıılında katlı A blok Verem pansiyonu olarak hizmete girmiştir. 1972 yılında ise B blok yine 3 katlı olarak inşa edilmiş ve hastane 200 yataklı kapasiteye çıkartılmıştır.2004 yılının başında Devlet Hastanesi yeni açılan 500 yataklı hizmet binasında faaliyete geçince, hastane kadın hastalıkları ve doğum hastanesinden ayrılarak mevcut binasına taşınmıştır.. 2004 yılı Temmuz ayı itibariyle 200 yatak kapasiteli 2 bina ile faaliyete başlamıştır. Hastane de toplam 24 poliklinik odası mevcut olup poliklinik hasta kayıtları bilgisayar ortamında ilk müracat memurları ve polikliniksekreterlerince yapılmaktadır.Yatan Hasta Klinikleri,Labaratuarlar,Birimler,Yoğun Bakım Üniteleri ve Yeni Doğan Üniteleri,Radyoloji,Eczane hakkında bilgi almak için iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.182 randevu alma servisidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır