Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otelleri

En uygun Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Dedeman Şanlıurfa

Merkez / Şanliurfa
Tüm şehrin etkileyici bir manzarasını sunan bu prestijli 5 yıldızlı otel, modern konaklama birimleri ve olanaklara sahiptir. Otelin ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda gevşeyebilir veya fitness merkezinde stres atabilirsiniz.

Aslan Konukevi

Merkez / Şanliurfa
1 avlu, 1 eyvanı ve 1 mutfağı olmak üzere 12 odasının olduğu Tarihi Urfa evi, Güneydoğu Anadolu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir.

Serçe Konağı Butik Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa'da, Balıklı Göl'e 800 metre mesafede faaliyet gösteren Serçe Konağı'nda barbekü olanakları, çocuk oyun alanı ve güneşlenme terası mevcuttur. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark da bulunur. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır.

Urhay Otel

Merkez / Şanliurfa
Kutsal bir mekan olan Balıklı Göl'e sadece 12 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu taş otel, geleneksel avlusuyla 17. yüzyıl mimarisini yansıtmaktadır.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Grand Babil Hotel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Grand Babil Hotel, şehir merkezinde yer alan konağımız, Şanlıurfa mimarisine uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  Otelleri Şanlıurfa Ağız ve Diş Hastanesi Acil durumlar da 24 sat hizmetinizde'dir..Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak Uzman kadro ekibi ile size en kaliteli hizmeti sunmaktadır.Randevu almak,Tedi olmak,Uzman Kadro Ekibi tanımak ve sorularınız için Hastane ile irtibata geçiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır