Samsun Onur Anıtı Otelleri

En uygun Samsun Onur Anıtı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Samsun Onur Anıtı Otelleri

Genel Bilgi

Samsun'luların Ulu Önder Atatürk’e olan sevgi ve minnet duygularını ifade etmek için dünyanın en güzel heykellerinden birisini Samsun'da yapmaya karar vermiştir. 19 Mayıs 1927'de Vali Kazım Paşa tarafından heykelin temeli atılma emri verilmiştir. Heykelin kaidesinde kullanılacak taşlarla ilgili olarak yapılan ihaleyi 27 lirayla Amasyalı Şirinza

Otel Kuloğlu House

Merkez / İlkadim / Samsun
otelimiz şehir merkezinde olup hava alanına 20 km mesafededir otogara 3 km deniz manzaralı ayrıca otelimizin otoparkı heryere uluşım araçlarına yakın mesafededir

Otel Altay

Merkez / İlkadim / Samsun
Samsun'un merkezinde bulunan Hotel Altay, Samsun Garı Tren İstasyonu'na sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Açık büfe kahvaltı servis etmekte ve ücretsiz Wi-Fi olan klimalı odalar sunmaktadır.

Sam My House Hotel

Ilkadim / Samsun
Kalitenin, konforun ve zarafetin birlestigi nokta Sam My House Hotel de konaklamak bir ayricaliktir. Evinizdeki huzuru, konfor ve teknoloji ile birleserek sizleri agirliyoruz.

Yaman Otel

İlkadim / Samsun
Samsunda merkezi konumda oldugundan ulasım kolay saglanmaktadır,ataturk heykelıne 200 metre,meydana 200 metre, çiflik caddesi 200 metre uzaklıktadır. Rahat, huzurlu ve güvenli bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Şahin 2 Hotel

Merkez / Samsun
Karadenizde modern tasarımı ve kalitesiyle, misafirlerine keyifli ve eğlenceli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sahin Hotel 2 konukları bugünün lüks kavramını, incelikli dekoruyla, modern ve sıcak bir atmosferde yaşıyorlar.

Simisso Hotel

İlkadim / Samsun
96 oda kapasiteli otelimizde 80 Standart oda, bir adeti junior suite olmak üzere 14 suit oda ve geniş aile misafirlerimiz için birbirine bağlı 2 odadan oluşan 2 adet connection ( bağlantılı) oda bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Samsun Onur Anıtı Hakkında

Samsun Onur Anıtı Otelleri Samsun'luların Ulu Önder Atatürk’e olan sevgi ve minnet duygularını ifade etmek için dünyanın en güzel heykellerinden birisini Samsun'da yapmaya karar vermiştir. 19 Mayıs 1927'de Vali Kazım Paşa tarafından heykelin temeli atılma emri verilmiştir. Heykelin kaidesinde kullanılacak taşlarla ilgili olarak yapılan ihaleyi 27 lirayla Amasyalı Şirinzade Kemal ve Hacı Ali Ağazade Kemal Beyler kazanmı ve Samsun halkı tarafından Avusturyalı heykeltıraş H.Kriphel’e yaptırılmıştır.Gazi heykelinin açılma töreni 15 Ocak 1932 Cuma günü saat:14.00'de büyük bir kalabalığın katılımıyla emeği geçen tüm halkla beraber açılmıştır.Bu görkemli heykel İlkadım beldesinde bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır