Yardım

Samsun Onur Anıtı Otelleri

En uygun Samsun Onur Anıtı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Samsun Mes Hotel & SPA

Çok İyi
8.7
İlkadim, Samsun
2020 yılında faaliyetlerine başlayan 30 standart oda ile 10 suit oda kapasitesinde toplam 80 yataklı 3 yıldız konseptinde olan tesisimiz Samsun’un yeni seyahat noktası olarak tercih edilmesine katkı sağlayacak, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan
Çok İyi
8.7

My House Hotel

Çok İyi
8.2
Kale, İlkadim, Samsun
Kalitenin, konforun ve zarafetin birleştiği nokta Sam My House Hotel de konaklamak bir ayrıcalıktır. Evinizdeki huzuru, konfor ve teknoloji ile birleştirerek sizleri ağırlıyoruz.
Çok İyi
8.2

Samsun Onur Anıtı

Samsun'luların Ulu Önder Atatürk’e olan sevgi ve minnet duygularını ifade etmek için dünyanın en güzel heykellerinden birisini Samsun'da yapmaya karar vermiştir. 19 Mayıs 1927'de Vali Kazım Paşa tarafından heykelin temeli atılma emri verilmiştir. Heykelin kaidesinde kullanılacak taşlarla ilgili olarak yapılan ihaleyi 27 lirayla Amasyalı Şirinzade Kemal ve Hacı Ali Ağazade Kemal Beyler kazanmı ve Samsun halkı tarafından Avusturyalı heykeltıraş H.Kriphel’e yaptırılmıştır.Gazi heykelinin açılma töreni 15 Ocak 1932 Cuma günü saat:14.00'de büyük bir kalabalığın katılımıyla emeği geçen tüm halkla beraber açılmıştır.Bu görkemli heykel İlkadım beldesinde bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor