Samsun Eski Saat Kulesi Otelleri

Bu yerdeki 46 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Samsun Eski Saat Kulesi Otelleri

Genel Bilgi

Samsun merkezde bulunan kulenin yapım yılı halen bilinememektedir. 1944 depreminde kulenin büyük zarar gördüğü anlaşılmıştır.2. Abdülhamit döneminde Fransız bir mimar tarafından inşa ettirildiği düşünülen kule saat göstermesi yanında yangın ve gözetleme işlerininde yürütülmesi sağlanmıştır.Aydınlanma fenerininde bulunduğu kulenin en ufak bir sarsıntıd

Simisso Hotel

İlkadim / Samsun
96 oda kapasiteli otelimizde 80 Standart oda, bir adeti junior suite olmak üzere 14 suit oda ve geniş aile misafirlerimiz için birbirine bağlı 2 odadan oluşan 2 adet connection ( bağlantılı) oda bulunmaktadır.

Neba Royal Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun
Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Neba Royal Hotel, misafirlerine şık ve modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tesis, keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor. Tesiste 67 oda mevcut.

Grand Asos Otel

İlkadim / Samsun
Samsun Grand Asos Hotel yönetim kadrosu ve Personeli ile müşterilerine konforlu, huzurlu ve güven dolu vakit geçirme imkanı sunuyor. Samsun’u ve çevresini tanımanın tadını çıkarın.

Otel Kuloğlu House

Merkez / İlkadim / Samsun
otelimiz şehir merkezinde olup hava alanına 20 km mesafededir otogara 3 km deniz manzaralı ayrıca otelimizin otoparkı heryere uluşım araçlarına yakın mesafededir

Yaman Otel

İlkadim / Samsun
Samsunda merkezi konumda oldugundan ulasım kolay saglanmaktadır,ataturk heykelıne 200 metre,meydana 200 metre, çiflik caddesi 200 metre uzaklıktadır. Rahat, huzurlu ve güvenli bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Otel Altay

Merkez / İlkadim / Samsun
Samsun'un merkezinde bulunan Hotel Altay, Samsun Garı Tren İstasyonu'na sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Açık büfe kahvaltı servis etmekte ve ücretsiz Wi-Fi olan klimalı odalar sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Samsun Eski Saat Kulesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Samsun Eski Saat Kulesi Hakkında

Samsun Eski Saat Kulesi Otelleri Samsun merkezde bulunan kulenin yapım yılı halen bilinememektedir. 1944 depreminde kulenin büyük zarar gördüğü anlaşılmıştır.2. Abdülhamit döneminde Fransız bir mimar tarafından inşa ettirildiği düşünülen kule saat göstermesi yanında yangın ve gözetleme işlerininde yürütülmesi sağlanmıştır.Aydınlanma fenerininde bulunduğu kulenin en ufak bir sarsıntıda yıkılabileceği ve atrafında bulunan kişilerede zarar vereceği düşünülmüştür.1948 yılına kadar belediye tarafından korunmaya alınmıştır.Bugün bu saat kulesinin yerine aslına uygun olarak yenisi yaptırılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır