Samsun Anıt Mezarı Otelleri

Bu yerdeki 46 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Samsun Anıt Mezarı Otelleri

Genel Bilgi

Samsun Anıt mezarının Helenistik döneminde yapıldığı düşünülmektedir. İlçede yapılan bilimsel kazıların sonucunda iki ayrı mezar ortaya çıkartılmıştır ve bu mezarlar vatandaşların ziyaretine açılmıştır.Mezar dört bölümden oluşmaktadır. Bunlar; Güney Tümülüs, kuzey Tümülüs, ön oda ve arka odalardır.Anıt mezarı için gelen turist sayısı oldukça fazladır.

Hotel Necmi

Merkez / Ilkadim / Samsun
Sahile sadece 200 metre uzaklikta bulunan Hotel Necmi, Samsun Tren Istasyonu'na 1 km mesafededir. Otelde ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur. Tesis, konuklarina uydu TV ile donatilmis klimali odalar sunmaktadir.

Sandıkçı Otel

Merkez / İlkadim / Samsun
Sandıkçı Otel 1979 yılından bu yana uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 2011 yılında komple yenilenerek, hizmet anlayısını bir otelin gerektirdiği donanımlarla hizmet vermektedir.

Gloria Tibi Hotel

İlkadim / Samsun
Misafirlerimizin gerek turistik gerekse iş amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür.

Samlife Apart

İlkadim / Samsun
Tüm birimlerde bir oturma alanı vardır. Tüm birimlerde buzdolabı ve ocaküstü fırın ile donatılmış bir mutfak bulunmaktadır. Her birimde küvet veya duş içeren özel bir banyo bulunmaktadır. Havlular mevcuttur.

Daştanlar Otel

İlkadim / Samsun
Rahat, huzurlu, güvenli, samimi ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Samsun Time Otel

Merkez / İlkadim / Samsun
Karadeniz'in en güzel şehirlerinden olan Samsun ilçemizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Samsun Anıt Mezarı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Samsun Anıt Mezarı Hakkında

Samsun Anıt Mezarı Otelleri Samsun Anıt mezarının Helenistik döneminde yapıldığı düşünülmektedir. İlçede yapılan bilimsel kazıların sonucunda iki ayrı mezar ortaya çıkartılmıştır ve bu mezarlar vatandaşların ziyaretine açılmıştır.Mezar dört bölümden oluşmaktadır. Bunlar; Güney Tümülüs, kuzey Tümülüs, ön oda ve arka odalardır.Anıt mezarı için gelen turist sayısı oldukça fazladır. Sizinde tarihi merakınızı giderebilecek çok ilginç kalıntıların olduğu bir anıt mezarlıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır