Samsat Otelleri

Bu yerdeki 13 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Samsat Otelleri

Genel Bilgi

Samsat’ın; batısında Atatürk Baraj Gölü, kuzeyinde Kâhta, doğusunda Atatürk Baraj Gölü, güneyinde Atatürk Baraj Gölü (karşı kıyıda Şanlıurfa ili Bozova ilçesi) bulunmaktadır. Samsat Atatürk Barajı Gölü altında kalmasından dolayı 1988 tarihinde eski yerleşim yerinden tahliye edilmiş bugünkü yerine taşınmıştır. Yeni Samsat ilçesi Atatürk Baraj gölünün k

Arsames Hotel

Merkez / Adiyaman
OTELIMIZ 2012 YILINDA HIZMETE SUNULMUSTUR SEHIR MERKEZINDE OLUP HAVAALANINA 15 DK MESAFEDEDIR.OTELIM 50 ODA 100 YATAK KAPASITESINE SAHIPTIR.

Vadi-i Leman

Merkez / Adiyaman
Vadi Leman Hotel olarak siz müsterilerimize 36 oda 72 yatak kapasitesi ile en konforlu ve rahat sekilde konaklama imkani sunuyor.

Garden Adiyaman Hotel

Merkez / Adiyaman
Hilton Garden Inn Adıyaman, şehir merkezindeki konumu, kültürel ve tarihi mekanlara olan yakınlığı ile misafirlerine muhteşem bir konaklama fırsatı sunuyor.

Antiochos Otel

Merkez / Merkez / Adiyaman
Otelimiz 1995 yılından bu yana misafirlerine ev konforunda 4 yıldızlı olup beş yıldız standartlarında kaliteli hizmet vermekte bölgenin en zarif otellerinden biridir.

Bozdoğan Otel

Merkez / Adiyaman
Evinizin konforunu vadeden Bozdoğan Otel, Kültür turizmi başkenti Adıyaman'da güler yüzlü personeli ve hizmet kalitesiyle hem iş hem tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizi memnuniyetle ağırlamaktadır.

Otel Samos

Merkez / Merkez / Adiyaman
Hotel Samos, iş ve tatil amaçlı seyahat eden konukların farklı ihtiyaçlarına hitap eden nitelikleriyle kendine özgün, çağdaş ve modern dizaynlı beklentilerin karşılandığı lüks bir oteldir. Mezopotamyanın Kommange bölgesinde Dünyanın 7.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Samsat Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Samsat Hakkında

Samsat Otelleri Samsat’ın; batısında Atatürk Baraj Gölü, kuzeyinde Kâhta, doğusunda Atatürk Baraj Gölü, güneyinde Atatürk Baraj Gölü (karşı kıyıda Şanlıurfa ili Bozova ilçesi) bulunmaktadır. Samsat Atatürk Barajı Gölü altında kalmasından dolayı 1988 tarihinde eski yerleşim yerinden tahliye edilmiş bugünkü yerine taşınmıştır. Yeni Samsat ilçesi Atatürk Baraj gölünün kıyısında üç tarafı baraj gölü ile çevrili bir yarım ada şeklini almıştır. Eski adı Samosata - Sumaysat olan Samsat yörede tarihi en eski olan yerleşim yerlerinden birisidir. Bazı kaynaklarda M.Ö 6000 yılında Orta Asya’dan gelen Türklerden Prohititler tarafından kurulduğu belirtilmektedir. Sümerler zamanında Semizata adı verilen Samsat’ın Demir Çağında Hitit Krallığının merkezi olduğu sanılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır