Şalen Bar Otelleri

Bu yerdeki 16 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şalen Bar Otelleri

Genel Bilgi

Şalen Bar 1994 yılından bu yana İskenderun'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin tek adresi olarak ismini bu sektörde Türkiye'de duyurmayı başarmıştır.14 yıllık bu süreç içerisinde Türkiye'de isim yapmış olan ; Kıraç, Yaşar, Teoman, Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Fatih Ürek, Emre Aydın, Keremcem, Murat Boz, Nev, Grup 84, Manga, Gripin, Murat Başaran,

Aykut Palas Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Aykut Palace Otel turistik bir oteldir. Otelimizde 45 oda 88 yatak kapasitesi mevcuttur. Otelimizde sınırsız wifi, telefon hizmeti, 24 saat sıcak su, klimalı konforlu odalar ve oda servisimiz bulunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Bayazıt Butik Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Bayazıt Butik Otel, İskenderun'un çarşı merkezinde bulunmasıyla misafirlerine büyük avantaj saglamaktadır. Modern konforlu ve şık odalara sahip bir tesisdir. Odalarda evlillik şartı aranmaktadır.

Altındişler Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Ücretsiz WiFi erişimi ile donatılmış Altındişler Otel, İskenderun'da evcil hayvan dostu konaklama birimleri sunmaktadır.Düz ekran uydu TV temin edilmektedir.Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır.Konuklar otelde bilardo oynayabilir.

İmrenay Otel

İskenderun / Hatay
Konumumuz gereği tesisimiz'de odalar'da şehir manzarası'nı, isterseniz de 1,5 dakika'lık yürüme mesafesi ile deniz kenarı'nın tadını çıkartabilirsiniz. Tesisin genelinde ücretsiz bir şekilde Wi-Fi hizmeti'nden yararlanabilirsiniz.

Özgün Apart Otel Hatay

Iskenderun / Hatay
Özgün Apart Otel Hatay, Atatürk Anit Meydani 5 dk., Kaptan Mehmet Pasa Camisi 6 dk., Cumhuriyet Meydani 7 dk. yürüme mesafesindedir. Payas Kalesi 26 km., Makras Kalesi 36 km Havaalanina 40 km. uzakliktadir.

La Perla Premium Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
La Perla Premium Hotel en az 115 yıllık geçmişe sahip tarihi yapının tekrar restore edilmesiyle hayat bulmuştur. Yapı dönem mimarisine sadık kalınarak ve olabildiğince tarih dokusu korunarak restore edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şalen Bar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şalen Bar Hakkında

Şalen Bar Otelleri Şalen Bar 1994 yılından bu yana İskenderun'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin tek adresi olarak ismini bu sektörde Türkiye'de duyurmayı başarmıştır.14 yıllık bu süreç içerisinde Türkiye'de isim yapmış olan ; Kıraç, Yaşar, Teoman, Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Fatih Ürek, Emre Aydın, Keremcem, Murat Boz, Nev, Grup 84, Manga, Gripin, Murat Başaran, Firdevs, Nükhet Duru, Leman Sam, Murat Göğebakan, Düş Sokağı Sakinleri ve buna benzer Türkiye'nin birçok sanatçıları Şalen Bar'da sahne alıp İskenderun halkıyla buluştu.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır