Sakız Ağacı Otelleri

Bu yerdeki 186 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sakız Ağacı Otelleri

Aya Yorgi Hotel By T

Merkez / Çeşme / İzmir
lay ulaşımı ve eşsiz konumuyla dikkat çeken AyaYorgi Hotel, Çeşme’nin en gözde koylarından biri olan Ayayorgi Koyu’na sadece yürüme mesafesinde! Ayayorgi Koyu turkuaz renkli denizi, rüzgar almaması ve etrafındaki eğlence merkezleriyle tatil keyfinizi

Grand Yayla Otel

Merkez / Çeşme / İzmir
Eğlence mekanlarına yakın konumu ve dinlendirici atmosfere sahip yemyeşil bahçesi ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Eliba Otel Çeşme

Çeşme Merkez / Çeşme / İzmir
Eliba Otel, 27 Balkonlu Standart Oda ( 7 Double - 20 Twin ), 6 Standart Oda, 2 Family Oda, 2 Lux Suite Oda olmak üzere toplam 37 odamız mevcuttur. Her sabah yöresel ürünler ile yapacağınız açık büfe Eliba Otel kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Çeşme Life Otel

Çeşme Merkez / Çeşme / İzmir
İzmir’in popüler tatil beldesi Çeşme’nin kalbinde modern, konforlu ve şık bir konaklama deneyimi sunan Çeşme Life Otel, Ayayorgi Plajı’na kısa bir mesafede yer alıyor.

Mandalin Rooms Hotel

Merkez / Çeşme / İzmir
Çiçek kokularının arasında, yöresel kahvaltısıyla, tarihi dokusuyla, aile ortamı rahatlığında konaklama için siz misafirlerimizi bekliyoruz.

Kondo Suite & Residence

Merkez / Çeşme / İzmir
ürkiye'nin ve Ege'nin, denizi, güneşi, havası ve özellikle termal suyu ile ünlü tatil incisi cesme'de, deniz ve Sakiz Adasi manzaralı 4 blok ve toplamda 82 1+1 suit rezidanstan oluşan ve birinci sınıf inşaat malzemeleri ve ileri düzey mimari uygulamala

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sakız Ağacı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sakız Ağacı Hakkında

Sakız Ağacı Otelleri Sakız ağacı (Pistacia lentiscus), Akdeniz bölgesinin doğal bitkisidir.6000 yıl önce ilk kez Çeşme’de bulunan sakız ağaçları görülmeye değerdir. Bu ağaçlardan lezzetli aromasıyla sakız reçeli ve eşsiz sakız rakısı yapılır. Sakız mutfaklarda kullanımının yanı sıra ilaç ve boya üretiminde de kullanılır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır