Sakıp Sabancı Kent Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 37 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sakıp Sabancı Kent Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Mardin Sakıp Sabancı Kent Müzesi,Sakıp Sabancı anısına yapılmıştır.Sergiler,Kolleksiyonlar,Etkinlikler düzenleniyor,Resim eğitimleri veriliyor.20-24 Mayıs 2013 tarihleri arasında Sabancı Vakfı, Sakıp Sabancı Müzesi,Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Mardin Valiliği desteği ile 7-14 yaş arası 1000 öğrenciye "Söz Eğitsel ve Danışmanlık" eğitmenleri eşl

Fairouz Otel

Merkez / Mardin
Fairouz Otel 700 yıllık 3 katlı tarihi bir konağın yeniden restore edilmesi ile otel olarak hizmet vermektedir. Otelimizde taş ve ahşabın uyumunu göz önünde bulundurarak restorasyon yapılmıştır.

Reyhani Kasrı

Merkez / Mardin
Mardin'in tarihi kent merkezinde faaliyet gösteren bu taş otel, şehrin dolambaçlı sokaklarının ve geleneksel taş evlerin muhteşem manzarasını sunmaktadır. Otel, ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmış modern ve ferah konuk odaları ile hizmet vermektedir.

Merdin Boutique Hotel

Merkez / Mardin
Merdin butik otelimiz; 3 katlı, 2 avlulu, 1 teras cafesi ile toplamda 10 adet konaklama odasına sahiptir. Odalarımızın tümü kalın duvarlı ve kubbeli tavanlıdır.

İzala Hotel

Merkez / Mardin
Konum itibari ile Eski Mardin diye tabir ettiğimiz sit alanında olup birçok tarihi mekanlarla iç içe yürüme mesafesindedir.

Mardia Hotel

Merkez / Mardin
Otelimiz eski Mardin'de olup misafirlerin kolayca ve rahat bir şekilde gezeceği konuma hakim ve nezih bir 5 yıldız otel konseptinde odalarımız bulunmaktadır.      

HH Babil Konağı

Merkez / Mardin
Çağdaş bir atmosferi ve çok yönlü işlevselliği ince bir zevkle harmanlayıp, iş seyahatinde olanlar için de bir butik otel yaratılabileceğinin güçlü kanıtı. Tarihi ve kültürü hissederek yaşayacağınız konforu keşfedebilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sakıp Sabancı Kent Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sakıp Sabancı Kent Müzesi Hakkında

Sakıp Sabancı Kent Müzesi Otelleri Mardin Sakıp Sabancı Kent Müzesi,Sakıp Sabancı anısına yapılmıştır.Sergiler,Kolleksiyonlar,Etkinlikler düzenleniyor,Resim eğitimleri veriliyor.20-24 Mayıs 2013 tarihleri arasında Sabancı Vakfı, Sakıp Sabancı Müzesi,Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Mardin Valiliği desteği ile 7-14 yaş arası 1000 öğrenciye "Söz Eğitsel ve Danışmanlık" eğitmenleri eşliğinde Mardinli çocuklara ve gençlere resim eğitimi verildi.Bununla beraber eğitimler devam edecektir.Etkinlikleri takip edebilmek için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Müze,Pazartesi günleri haariç haftanın her günü açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır