Sakıbın Köşkü Otelleri

Bu yerdeki 49 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sakıbın Köşkü Otelleri

Elçi Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Elçi Konağı Butik Otel günümüzde Fırfırlı Cami olarak bilinen eski 12 Havari Kilisesi'nin bitişiğinde bulunan ve bu kilisenin müştemilatı olarak inşa edilmiş olan tarihi bir konakta hizmet vermektedir.

Gül Bedesten Konağı

Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa Bedesten Konağı olarak Şanlıurfa Merkezde hizmet veriyoruz. Şanlıurfa tarihinin dokusunu ve güzelliklerini modern çözümlerle birleştirerek misafirlerinize takdim ediyoruz.

Urhay Otel

Merkez / Şanliurfa
Kutsal bir mekan olan Balıklı Göl'e sadece 12 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu taş otel, geleneksel avlusuyla 17. yüzyıl mimarisini yansıtmaktadır.

Serçe Konağı Butik Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa'da, Balıklı Göl'e 800 metre mesafede faaliyet gösteren Serçe Konağı'nda barbekü olanakları, çocuk oyun alanı ve güneşlenme terası mevcuttur. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark da bulunur. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır.

Palmyra Boutique Hotel

Merkez / Sanliurfa
Palmyra Boutique 300 yillik Konak hiç bir özelligi bozulmadan ve orjinaline sadik kalarak yeniden restore edilmesiyle otel olarak hizmet vermektedir. Sizler için özenle hazirlanmi ve dekore edilmis odalarimizda ihtiyaciniz olan konforu yasayacaksiniz.

Hotel İstiklal

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz 2014 yenilenen tasarımıyla siz degerli müşterilerimizin hizmetindedir tarihi hanlar bölgesinde bulunan otelimiz ulaşım bakımından tüm tarihi mekanlara yürüyüş mesafesindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sakıbın Köşkü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sakıbın Köşkü Hakkında

Sakıbın Köşkü Otelleri Sakıbın Köşkü,1796–1876 yılları arasında yaşayan Şair Sakıp Efendi tarafından yaptırılmıştır.Köşkün avlusunun batısında soğuklu, sıcaklı ve külahlı küçük bir hamam bulunur. Mahmut Nedim Konağı gibi haremlik ve selamlık olarak geniş bir alana yayılır.Sakıp efendinin mavi boyalı ahşap üzerine 1263 tarihli(M 1845) Ta'lik hattıyla yazılmış şiiri dolaşır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır