Yardım

Sakarya Üniversitesi Otelleri

En uygun Sakarya Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Radisson Blu Hotel Sakarya

Çok iyi
8.8
Adapazari Merkez, Adapazari, Sakarya
Radisson Blu Hotel Sakarya, evinizdeki tüm konforlara sahip 139 modern oda ve süit ile hem eglence hem de is amaçli seyahat edenler için mükemmel bir ortam sunmaktadir.
Çok iyi
8.8

Seçkin Hotel

Çok iyi
8.2
Erenler Merkez, Erenler, Sakarya
Seçkin Hotel, 72 odalı otelimizde 120 kişilik A la Carte Restoran, 50 ve 25 kişilik 2 adet tam donanımlı toplantı salonu bulunmaktadır.
Çok iyi
8.2

Luxon Hotel Sakarya

Çok iyi
8.9
Serdivan Merkez, Serdivan, Sakarya
Turizm ve ticaretin merkezi Sakarya’nın en yeni oteli Luxon Hotel 65 odası, 2 toplantı salonu ve İtalyan lezzetleri ağırlıklı geniş menüsü ile Hizmet veren Como Gusto Cafe & Restoran alanı ile misafirlerini mükemmel lezzetler ile ister odalarında, isterl
Çok iyi
8.9

Roof 264 Hotel and Suites

Çok iyi
8.6
Serdivan, Sakarya
Sakarya’da konfor, kalite ve huzuru bulabileceğiniz, ” Smart Otel” anlayışını fark edeceğiniz, modern ve estetik görünüm ile içinizi aydınlatacak bir konseptte konaklamayı sizlere sunuyoruz.
Çok iyi
8.6

Continent Luxury Suites Sakarya

Çok iyi
8.5
Sakarya Üniversitesi, Serdivan, Sakarya
Continent lüks suitler; Sapanca gölü'ne 5 dk., şehir merkezine 10 dk., Sakarya Üniversitesi'ne 2 dk. mesafede, muhteşem konumuyla lüks ve kişiye özel konaklamanın tadını çıkarabileceğiniz karşılıklı ulusal otel markalı en özel tesisdir.
Çok iyi
8.5

Sakarya Üniversitesi

1970 yılında Meslek Yüksek Okulu olarak faaliyetlerine başlayan kurum, 1992 yılında Devlet Üniversitesi olarak hizmete açılmıştır. Sakarya Üniversitesi bünyesinde; 13 fakülte, 4 enstitü, 4 yüksekokul ve 14 meslek yüksekokulu bulundurmaktadır. Uzaktan Öğrenim konusunda ciddi çalışmlaraı olan kurum, 2008 yılında Türkiye'de ilk olarak uzaktan eğitim lisans programına e-lisans Bilgisayar mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İnsan Kaynakları alanlarında başlamıştır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor