Sahne Beşiktaş Otelleri

Bu yerdeki 91 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sahne Beşiktaş Otelleri

Puffin Suite

Beşiktaş / Istanbul
2014 yılında faaliyete başlayan genç bir konaklama mekanıdır. İstanbul'un en dikkat çekici semti Beşiktaş'tayız. Genç ve dinamik yönetim anlayışımız kaliteli, güvenli ve konforlu bir konaklama sunmak birinci hedefimiz.

Berf Inn

Beşiktaş / Istanbul
Berf Inn, Beşiktaş merkezi konumda, temiz, iskeleye yakın butik oteldir.

Golden Pen Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilir. Otelin özel otoparkını kullanabilirsiniz. Resepsiyon günün 24 saati açıktır. Dolmabahçe Sarayı, Golden Pen Hotel'e 500 metre, Dolmabahçe Saat Kulesi ise 800 metre mesafededir.

Otel Vanilla inn

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Müzesi / Beşiktaş / İstanbul
Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzurlu istirahati için bütün hususlara dikkat etmektedir. Malum salgın dolayısıyla hijyen hususlarına ve temizlik konularına da fazlaca dikkat etmektedir.

Barkod Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Hayatın 24 saat canlı olarak devam ettiği, günün her saatinde tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz Beşiktaş; barları, kahvecileri, kahvaltı salonları ve kafeleriyle tüm İstanbul’un ilgi duyduğu ve ziyaret ettiği bir cazibe merkezidir.

W İstanbul

Beşiktaş / Istanbul
W İstanbul'un konaklama birimleri oldukça lüks bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların tümünde yağmur duşu ve Bliss marka banyo malzemeleri ile donatılmış özel tararım banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda özel bir bahçe ya da teras yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sahne Beşiktaş Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sahne Beşiktaş Hakkında

Sahne Beşiktaş Otelleri 180 koltuk kapasiteli, konserler içinse 300 kişilik bir kapasiteye sahip olan, yaklaşık 200 m2’lik gösteri alanı koltuklu ve koltuksuz olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca 1950’li yılların karakteristik özellikleri ile tasarlanmış ve dekore edilmiş fuayede Türk sahne dünyasına dair birçok orijinal parça özel olarak bir araya getirildi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır