Şaban Hamamı Otelleri

Bu yerdeki 49 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şaban Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Şaban Hamamı'ın kitabesi bulunmadığından yapım tarihi netlik kazanmamıştır.Kesme taştan dikdörtgen planlı olarak yapılan hamam, yeraltı hamam plan tipindedir. Güneydoğu köşesindeki bir kapıdan merdivenle inilerek soğukluk kısmına girilmektedir. Bu bölümün üzeri tromplu, aydınlık fenerli bir kubbe ile örtülmüştür. Bu bölümde, kuzeydoğu köşesinden beşik

Hanehan Butik Otel

Merkez / Merkez / Sanliurfa
Hanehan Butik Otel yaklaşık 650 yıllık bir yapı olup tarihi Urfa tas evi mimarisi özelliği göstermektedir.

Hanımağa Konağı Butik Otel

Ulu Camii / Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa'nın tarihi ve kültürel dokusunu yerinde görüp taş odalarda dinlenmenin keyfini yaşamak istiyorsanız sizleri de bekleriz.

Yıldız Saray Otel

Merkez / Şanliurfa
Otelimiz 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Otelimiz şehir merkezi'nde olup Balıklıgöl ve tarihi mekanlar'a yürüme mesafesindedir. Odalarımız cadde üzeri olup havadardır. Odalarımızda tv, klima, duşa kabin, buzdolabı mevcuttur.

Gülizar Otel

Merkez / Şanliurfa
Gülizar Hotel, Şanlıurfa'da Balıklı Göl'e 600 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar, tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilirler. Bazı odalarda konforunuz için oturma alanı mevcuttur. Odalar özel banyoludur.

Gülizar Konukevi

Merkez / Şanliurfa
Konukevi tesisimizde, Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde set menü servisiyle, Urfa’nın olmazsa olmazı sıra gecesi etkinlikleri, düğün, nişan, toplantı ve diğer organizasyon hizmetleri verilmektedir.

Aslanlı Hotel

Merkez / Şanliurfa
Aslanlı Hotel bir teras ve bahçe manzarası sunan, Balıklı Göl gelen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bölgesinde Şanlıurfa'da 500 metre mesafede yer almaktadır. Konuklar bünyesinde bir restoran keyfini çıkarabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şaban Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şaban Hamamı Hakkında

Şaban Hamamı Otelleri Şaban Hamamı'ın kitabesi bulunmadığından yapım tarihi netlik kazanmamıştır.Kesme taştan dikdörtgen planlı olarak yapılan hamam, yeraltı hamam plan tipindedir. Güneydoğu köşesindeki bir kapıdan merdivenle inilerek soğukluk kısmına girilmektedir. Bu bölümün üzeri tromplu, aydınlık fenerli bir kubbe ile örtülmüştür. Bu bölümde, kuzeydoğu köşesinden beşik tonozla örtülü ılıklık kısmına geçilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır