Saathane Meydanı Saat Kulesi Otelleri

Bu yerdeki 46 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Saathane Meydanı Saat Kulesi Otelleri

Genel Bilgi

Samsunun gezip görülmesi gereken mekanlarından olan Saathane Meydanı Saat Kulesi görkemli yapısı ile dikkat çekmektedir.Üzerinde 4 adet saat bulunmaktadır. Bu saatler özel olarak İsviçre'de yaptırılmış ve kulenin görünümüne ayrı bir güzellik katmıştır.Bulunduğu alanında bir ticaret merkezi olması dolayısıyla hem alışverişin hemde tarihin keyfini aynı

Daştanlar Otel

İlkadim / Samsun
Rahat, huzurlu, güvenli, samimi ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Samsun Time Otel

Merkez / İlkadim / Samsun
Karadeniz'in en güzel şehirlerinden olan Samsun ilçemizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sandıkçı Otel

Merkez / İlkadim / Samsun
Sandıkçı Otel 1979 yılından bu yana uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 2011 yılında komple yenilenerek, hizmet anlayısını bir otelin gerektirdiği donanımlarla hizmet vermektedir.

Samlife Apart

İlkadim / Samsun
Tüm birimlerde bir oturma alanı vardır. Tüm birimlerde buzdolabı ve ocaküstü fırın ile donatılmış bir mutfak bulunmaktadır. Her birimde küvet veya duş içeren özel bir banyo bulunmaktadır. Havlular mevcuttur.

Gloria Tibi Hotel

İlkadim / Samsun
Misafirlerimizin gerek turistik gerekse iş amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür.

Hotel Necmi

Merkez / Ilkadim / Samsun
Sahile sadece 200 metre uzaklikta bulunan Hotel Necmi, Samsun Tren Istasyonu'na 1 km mesafededir. Otelde ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur. Tesis, konuklarina uydu TV ile donatilmis klimali odalar sunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Saathane Meydanı Saat Kulesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Saathane Meydanı Saat Kulesi Hakkında

Saathane Meydanı Saat Kulesi Otelleri Samsunun gezip görülmesi gereken mekanlarından olan Saathane Meydanı Saat Kulesi görkemli yapısı ile dikkat çekmektedir.Üzerinde 4 adet saat bulunmaktadır. Bu saatler özel olarak İsviçre'de yaptırılmış ve kulenin görünümüne ayrı bir güzellik katmıştır.Bulunduğu alanında bir ticaret merkezi olması dolayısıyla hem alışverişin hemde tarihin keyfini aynı anda sürebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır