Rüstem Paşa Kervansarayı Otelleri

Bu yerdeki 52 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Rüstem Paşa Kervansarayı Otelleri

Genel Bilgi

1753 yılında inşa edilmiş olan yapı Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılmıştır.Konaklama amaçlı olarak yaptırılan kervansaray o dönemde yerli tüccarlar tarafından paralarını saklayabilecekleri korunaklı bir yer olarak kullanılmıştır.Bazı kaynarda işe han olarak da anılmaktadır.Kervansarayın 100 adet odası bulunmak da olup odaların üstleri kubbel

Palmiye Suit Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.

MHT Pansiyon

Merkez / Edirne
M.H.T Pansiyon 4 katlı ve 14 odayla hizmet vermektedir. Odanın zemini parke olup, balkon bulunmakta ve lobimiz oldukça geniş ve konforludur sıcak içeceklerimiz mevcuttur. Selimiye Camisi'ne sadece 1 kilometre uzaklıkta ve tam merkezi konumdadır.

Hotel Altunhan

Merkez / Edirne
2007 yılında Volkan Turizm bünyesi altında hizmete açılan Altunhan Hotel 2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyen bir anlayışla siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Trakya City Hotel

Merkez / Edirne
telciliği sadece bir konaklama hizmeti olarak görmek yerine, konfor ve ayrıntılarda biçimlenen hizmetler bütünü olarak benimseyen Trakya City Hotel, standartların üstünde bir ferahlıkla tasarlanan şık ve konforlu odalarıyla beklentilerinizin sınırların

White Blue Hotels

Merkez / Edirne
Otelimiz 18 standart 3 family odası resepsiyon ve restorantı ile 7/24 sıcak su, ücretsiz wifi hizmeti, sabah açık büfe zengin kahvaltı menüsü ile size evinizdeki sıcaklığı ve konforu hissettiren hizmetler vermektedir.

Arca Palace Otel Restaurant

Merkez / Edirne
rca Palace Otel & Restaurant Edirne'nin kalbi Kaleiçi semtinde,tarih ve sanatın içinde konaklamaya hazır mısınız?Tercihiniz alışılmışın dışında,tarihle iç içe bir ortamında konaklamak ise; Sizleri Osmanlı İmparatorluğu’nda Duyun-u Umumiye (vergi da

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Rüstem Paşa Kervansarayı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Rüstem Paşa Kervansarayı Hakkında

Rüstem Paşa Kervansarayı Otelleri 1753 yılında inşa edilmiş olan yapı Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılmıştır.Konaklama amaçlı olarak yaptırılan kervansaray o dönemde yerli tüccarlar tarafından paralarını saklayabilecekleri korunaklı bir yer olarak kullanılmıştır.Bazı kaynarda işe han olarak da anılmaktadır.Kervansarayın 100 adet odası bulunmak da olup odaların üstleri kubbelerle örtülüdür bu kubbeler dışardan bakıldığında hana ayrı bir görüntü vermektedir.Rüstem Paşa Kervansarayı 1968-1972 yılları arasında Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore edilmiş ve otel olarak hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır