Rum Kilisesi Otelleri

Bu yerdeki 35 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Rum Kilisesi Otelleri

Genel Bilgi

Sivas bölgesinin en eski yerleşim merkezlerinden biri olan "Tavra Deresi Mevkii"nde bulunan kilisenin 19.yy. döneminde inşa edildiği düşünülmektedir. Askeri arazi içinde bulunan yapı, günümüze kadar sağlam kalabilmiştir. Oldukça güzel bir yapı olan kilise, Bazilikal planlı, üç şahinlidir. Apüs bölümü kaya içine oyulmuştur. Ortada dört sutun üzerine ot

Sivas Köşk Otel

Merkez / Sivas
Şehrin merkezinde, aynı zamanda tarih ve kültürün göbeğindeki konumumuzla sizlere hizmetin en iyisini sunuyoruz.

4 Eylül Otel

Merkez / Sivas
Otelimiz giris olmak üzere 9 kattan olusur.Bir lobi ve ana asansör olmak üzere 2 adet asansör hizmete sunulmustur.Reception,dinlenme yeri ,muhasebe müdüriyet,lobi mutfagi ve lavabo birimleridir...

Sivas Royal Otel

Merkez / Sivas
Şehir merkezinde konumlanan Sivas Royal Otel, misafirlerine modern şekilde dekore edilmiş bir tesiste konaklama imkanı sunuyor. Konumu itibariyle kolay ulaşım sağlayan tesis, hem iş hem de turistik gezilerde konforlu bir tatil vadediyor.

Savona Otel

Merkez / Sivas
Otelimiz birçok Anadolu medeniyetine ev sahipliği yapmış şehrimizin tam merkezinde, tarihi ve turistik mekanlara çok kısa yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

R-T Apart

Merkez / Sivas
Tesisimiz tamamen apart ev olup, dayalı döşeli ve mutfak eşyaları olan, temiz, güvenilir bir işletmedir. Evlerde bölme olmayıp, mutfak, çift kişilik yatak, banyo, 24 saat sıcak su ve internet mevcuttur.

Sivas Buruciye Otel

Merkez / Sivas
Sivas şehir merkezindeki Buruciye Hotel, Sivas Tren İstasyonu'na 2 km uzaklıktadır. Otelde kapalı yüzme havuzuna sahip bir spa merkezi, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve içerisinde uydu TV ile klima bulunan odalar yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Rum Kilisesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Rum Kilisesi Hakkında

Rum Kilisesi Otelleri Sivas bölgesinin en eski yerleşim merkezlerinden biri olan "Tavra Deresi Mevkii"nde bulunan kilisenin 19.yy. döneminde inşa edildiği düşünülmektedir. Askeri arazi içinde bulunan yapı, günümüze kadar sağlam kalabilmiştir. Oldukça güzel bir yapı olan kilise, Bazilikal planlı, üç şahinlidir. Apüs bölümü kaya içine oyulmuştur. Ortada dört sutun üzerine oturan kubbe ve yanlarda beşik ve çapraz tonozlarla yapının üzeri örtülmüştür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır