Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami Otelleri

Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami otelleri, en uygun Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami Otelleri

Türkmen Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Türkmen Konağı Butik Otel & Restaurant, Cafe ve Özel Sıra Geceleri için düzenlenerek hizmetinize sunulmuştur. Türkmen Konağı , şehrin önemli dokusu olan (Aynzeliha ve Halil-Ür Rahman Gölleri) Balıklıgöl’ün şahane manzarasına eşlik etmektedir.

Narlıev Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
2 Avlu, 12 konaklama odası olmak üzere toplam 19 oda, 2 mutfak ve 1 develiğin olduğu tarihi Urfa Evi, Güneydoğu Anadolu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Şanlıurfa’ya özgü nahit taşından yapılmıştır.

Gazel Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa denilince bir çoğunuzun aklına Peygamberler şehri gelir. Tarihi ile adından söz ettiren kültür şehrimiz bir çok tarihi eseride bünyesinde barındırır.

Hotel İstiklal

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz 2014 yenilenen tasarımıyla siz degerli müşterilerimizin hizmetindedir tarihi hanlar bölgesinde bulunan otelimiz ulaşım bakımından tüm tarihi mekanlara yürüyüş mesafesindedir.

Cihangir Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Tesisimiz yeni açılmıştır. Toplamda 7 adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Lcd TV, klima, ısıtma sistemi, ayna, makyaj masası, banyo havluları, terlik, ücretsiz buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Vezirhan Konagi

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Vezirhan Konuk Evi toplam 8 odalı butik bir aile işletmesidir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup odalarımızda konforunuz için her şey düşünülmüştür.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami Hakkında

Rızvaniye Cami-Zulumiye Cami Otelleri Halil- ür Rahman Gölünün kuzey kenarında yer alan cami, Bizans devrine ait St . Thomas Kilisesi'nin yerine Osmanlıların Rakka Valisi Rızvan Ahmet Paşa tarafından 1716 yılında yaptırılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır