Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Otelleri

Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi otelleri, en uygun Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi,1996 yılında hizmete girmiştir.Binaya Bolu’nun yetiştirdiği değerli ressamı ve bu binada, galeri müdürlüğü yapmış “Mehmet Yücetürk”ün ismi verilerek,“Bolu Belediyesi,Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi” olarak, bugünkü anlamda sanatsal içerikle kullanıma devam edilmiştir. Sanat Merkezi 3 ana bölümden sınıflandırıl

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Adanaz Suit Otel

Merkez / Bolu
Adanaz Suit Otel şehrin en önemli kesişme noktasında, çağdaş tasarımıyla, otel standartlarında görkemli bir konuma sahip. Şehrin Merkezinde olup tüm gezi yerlerine rahatlıkla gidebilceğiniz bir konumda sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Soylu Otel Bolu

Merkez / Bolu
runlar ve çözümlerle dolu iş hayatının beraberinde getirdiği Stresli iş hayatının koşturmacası içerisinde, nerde konaklayayım sorusundan kurtulmanız için modern ve konforun birleştiği tarzda döşenmiş, ulaşım ve park sıkıntısı olmayan Şehir merkezi ve

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Hakkında

Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Otelleri Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi,1996 yılında hizmete girmiştir.Binaya Bolu’nun yetiştirdiği değerli ressamı ve bu binada, galeri müdürlüğü yapmış “Mehmet Yücetürk”ün ismi verilerek,“Bolu Belediyesi,Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi” olarak, bugünkü anlamda sanatsal içerikle kullanıma devam edilmiştir. Sanat Merkezi 3 ana bölümden sınıflandırılmaktadır.Resim,Müzik ve Diğer sanatsal etkinlikler her yaştan ve kesimden sanatsevere hitap etmektedir.Söyleşi, Seminer, Dinleti,Koro,Sergi Salonu,Fotoğraf çalışmalarını yakından takip edebilmek için Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır