Resim Devlet ve Heykel Müzesi Otelleri

Resim Devlet ve Heykel Müzesi otelleri, en uygun Resim Devlet ve Heykel Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Resim Devlet ve Heykel Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Mithat Paşa Caddesi’nde bulunan Devlet Resim Heykel Müzesi ilk olarak Kültür Park içerisinde 9 Eylül 1952’de galeri olarak açılmış,devamında Atatürk Bulvarı’ndaki yeni yerine taşınmıştır.Müzede Tanzimat’tan günümüze kadar gelen Türk sanatçılarına ait toplam 348 adet resim ile 31 adet heykel ve seramik bulunmaktadır. Kolleksiyonların en başında

Hotel İsmira

Çankaya / Konak / İzmir
İzmir'in kent merkezinde, Ege Denizi'ne 500 metre mesafede yer alan Hotel Ismira, modern oda ve suitler sunmaktadır. Ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Hotel Ismira'nın odalarının tümü klima, uydu TV ve minibar ile donatılmıştır.

Hotel 86 By Katipoğlu

Çankaya / Konak / İzmir
Egenin incisi İzmir’in en yeni ve modern tesisi olarak hizmet veren Hotel 86 By Katipoğlu , özel tasarlanmış mimari yapısıyla, İzmir’deki konaklamalarınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürecek .

Atlas Oteli

Çankaya / Konak / İzmir
1958 yilinda kurulmus olan Izmir'in tarihi dokusuyla uyumlu,mimari yapisiyla ayri bir kimlige sahip, kurulus yillarinda ülkemizin büyük devlet adamlarindan Ismet INÖNÜ ve Cemal BAYAR'i agirlamis, tarihi bir mirasa ve deger sahiptir.

Kordon Otel Çankaya

Çankaya / Konak / İzmir
Şehrin kalbindeyiz… Şehir merkezindeki konumu, her ihtiyaca yönelik tasarlanmış odaları ile Kordon Otel Çankaya, toplamda 171 odası ile yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Avin Hotel

Mürselpaşa Bulv. / Konak,İzmir
İzmir Uluslararası Fuarı'na 300 metre mesafedeki Avin Hotel, İzmir'de merkezi bir konuma sahiptir. Otelde günün 24 saati hizmet veren bir resepsiyon ile minibar ve klima içeren odalar sunulmaktadır.

Emens Hotel

Çankaya / Konak / İzmir
İzmir’in ve Ege bölgesi'nin birincisi İzmir'in en yeni ve modern tesisi.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Resim Devlet ve Heykel Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Resim Devlet ve Heykel Müzesi Hakkında

Resim Devlet ve Heykel Müzesi Otelleri İzmir Mithat Paşa Caddesi’nde bulunan Devlet Resim Heykel Müzesi ilk olarak Kültür Park içerisinde 9 Eylül 1952’de galeri olarak açılmış,devamında Atatürk Bulvarı’ndaki yeni yerine taşınmıştır.Müzede Tanzimat’tan günümüze kadar gelen Türk sanatçılarına ait toplam 348 adet resim ile 31 adet heykel ve seramik bulunmaktadır. Kolleksiyonların en başında Şeker Ahmet Paşa, Hoca Ali Rıza, Hikmet Onat ve İbrahim Çallı gibi resim ustalarının eserleri gelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır