Reşat Adası Plajları Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Reşat Adası Plajları Otelleri

Venera Garden Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Antalya'nın Beldibi bölgesinde bulunan otelimiz, siz değerli konuklarına tarih ve doğa ile içiçe bir yaşam ve unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. Otelimizin geniş ve ferah odalarında dinlenmeniz ve keyifli bir tatil geçirmeniz garanti.

Asia Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Akdeniz'in kıyısında yer alan Asia Hotel, klimalı odalar, kaydıraklı açık yüzme havuzu ve Türk hamamı sunmaktadır. Kumsal, tesise sadece 350 metre mesafededir.Hotel Asia'da ayrıca sauna ve fitness merkezi bulunmaktadır.

Kromer Garden Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Antalya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Kemer'in Beldibi mevkiinde konuklarını ağırlayan Kromer Garden Hotel Beldibi, açık bir yüzme havuzuna ile ev sahipliği yapmaktadır.

Grand Pam

Merkez / Kemer / Antalya
Akdeniz'in kıyısında Kemer'de yer alan Grand Pam Hotel, 2016 yılında yeniden dizayn edilerek hizmet vermeye devam etmektedir. Beldibi'nde bulunan otel Atatürk Parkı Halk Plajı'na birkaç dakikalık mesafededir.

Tal Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Tal Hotel Kemer Beldibi, Beydağlarının eteğinde meyve ağaçları ve palmiyelerin gölgesinde denize 150 metre mesafelik konumu, konforu, konukseverliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz misafirlerimize unutulmaz bir tatil keyfi sunuyor.

Grand Pam

Merkez / Kemer / Antalya
Otelde aynı anda tüm misafirlerimizin hizmet alabileceği açık hava restaurant ve bar bulunmaktadır.Misafirlerin isteği doğrultusunda seçeceklerine göre her şey dahil sistemde uygulanmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Reşat Adası Plajları Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır