Rahime Sultan Camii Otelleri

En uygun Rahime Sultan Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Rahime Sultan Camii Otelleri

Genel Bilgi

1892 yılında Abdülmecit’in dördüncü karısı Peruste Rahime Sultan tarafından yaptırılmış olan cami, yığma taş, tuğla mimari usulüyle inşa edilmiştir. Rahime Sultan Camii kubbelidir ve içi oymalarla süslü olup, günümüzde özgün yapısını koruyan sayılı camiilerdendir. Caminin ön cephesinde, orta pencerenin üzerinde Sultan Abdülmecit’in tuğrası bulunmaktad

Güngör Garden

Sapanca / Sakarya
Tesisimiz 7 dönüm üzerine kurulu olup, içinde 2 adet 8'er kişilik villalarımız yer almaktadır. Bahçemizde 10*7*1,5 ölçülerinde manzaralı açık havuz mevcuttur. Ayrıca tesis içinde keyifle vakit geçirebileceginiz etkinlik alanları bulunmaktadır.

Sapanca View Hotel

Sapanca / Sakarya
Sapanca View Hotel Sapanca sahile 750 mt. mesafededir. Otelin yakınında 3 km.'lik çamların olduğu yürüyüş ormanı temiz hava için güzel bir seçenek sunmaktadır. Dilerseniz ATV yapabilirsiniz. Hava güzelse Sapanca Gölü'nde tekne turu da yapılabilmektedir.

Yildiz Family Village House Sapanca

Sapanca Merkez / Sapanca / Sakarya
Evimiz ailelere özel olup 400 metrekare bahçe içerinde 50 metrekare 2+1'dir. Bahçe içerisinde size özel korunaklı yüzme havuzu mevcuttur.

Villa Açelya 2

Merkez / Sapanca / Sakarya
Her anında güzel bir deneyim yaşatacak olan Sapanca’da bulunan Villa Sawsana A2 ile doğayı yeniden keşfedeceksiniz. Huzurlu bir tatil için her mevsim misafirlerini bekleyen bu villada günleriniz çok özel geçecek.

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort

Sapanca / Sakarya
Elite World Hotel Sapanca tesisinde pencerenizi açın ve yanı başınızdaki ormanın temiz, insanı tazeleyen ve canlandıran havasını derin derin içinize çekin.

Villa Masal Evim

Merkezköyler / Sapanca / Sakarya
Villa Masal Evim, 600 m² bahçe içinde bulunmaktadır. Göl, dağ, şehir manzarası vardır. Keyifli doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz özel bir yer olmasıyla birlikte, site içinde müstakil bir villadır. Tamamen bağımsız bir konumda yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Rahime Sultan Camii Hakkında

Rahime Sultan Camii Otelleri 1892 yılında Abdülmecit’in dördüncü karısı Peruste Rahime Sultan tarafından yaptırılmış olan cami, yığma taş, tuğla mimari usulüyle inşa edilmiştir. Rahime Sultan Camii kubbelidir ve içi oymalarla süslü olup, günümüzde özgün yapısını koruyan sayılı camiilerdendir. Caminin ön cephesinde, orta pencerenin üzerinde Sultan Abdülmecit’in tuğrası bulunmaktadır. Yapının minberi de yapıldığı günden beri orijinal haliyle durmaktadır. Ön cephede yer alan karolar, avize ve balkon kısmı da tamamıyla gerçektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır