Praktiker(mavişehir) Otelleri

En uygun Praktiker(mavişehir) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Praktiker(mavişehir) Otelleri

Genel Bilgi

Praktiker; ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çözümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyeti sağlama amacı ile faaliyet göstermektedir. Praktiker, Türkiye'de ev yenileme ve dekorasyonu alanında tercih edilen bir marka olmaktır. Satış, Finans v

Majura Hotel Business

Karşıyaka / Karşıyaka / İzmir
Elara Hotel Mavişehir, üç farklı özellikteki konforlu 47 odası ve spa merkezi ile sizlere tatil ve iş amaçlı gezileriniz için olağanüstü bir ortam sunuyor.

Gürleyen Hotel

Merkez / Çiğli / İzmir
Temiz ve hijyenik dairelerimizde klima, Wi-Fi ve sıcak su mevcuttur.

Anemon Çiğli

Merkez / Çiğli / İzmir
İzmir'in Çiğli semtindeki dört yıldızlı bu otelin LCD ekran uydu televizyonla donatılmış odaları vardır. İzmir Körfezi manzaralı otelde bir havuz bulunur. Wi-Fi özel otopark ücretsizdir.

Methis Hotel

Karşıyaka / Karşıyaka / İzmir
Karsiyaka; adina sarkilar, siirler yazilan, methiyeler düzülen, eski çaglarda Kordelia adiyla Batili seyyahlarin diline pelesenk olmus Izmir’in gözbebegi ilçesidir.

Ve Hotels Karşıyaka

Karşıyaka / İzmir
Ve Hotels Karşıyaka, gerek iş gerekse tatil amaçlı sayısız misafirini, sunduğu hizmet kalitesi ve bulunduğu yer itibariyle daima memnun etmektedir. Her türlü rahatınızın düşünüldüğü single, suit ve premium suit odalarımızda konaklayabilir.

Second House Hotel

Merkez / Çiğli / İzmir
Second House Hotel Kent oteli ve geleneksel otel algılayışı dışında, özel bir butik otel.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Praktiker(mavişehir) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Praktiker(mavişehir) Hakkında

Praktiker(mavişehir) Otelleri Praktiker; ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çözümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyeti sağlama amacı ile faaliyet göstermektedir. Praktiker, Türkiye'de ev yenileme ve dekorasyonu alanında tercih edilen bir marka olmaktır. Satış, Finans ve Satın Alma Departmanları Direktörlerinden oluşan Yönetim Kurulu, bu misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişim ve müşteri odaklılık ilkeleriyle Praktiker Türkiye'ye öncülük etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır