Yardım

Patara Kiralık Evler

Loading...
Sırala

Patara Konakları

Kaş, Antalya
Patara Konakları'nda dairelerimiz 2+1 130 m. ebeveyn banyolu iki çift bir dairede çok rahat şekilde konaklayabilir, daire girişleri ayrı ayrıdır. 500 m.

Villa Almon

Kaş, Antalya
Villa Almon, Antalya’nın Kaş, Kalkan, Patara Mevkii'nde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odasına sahip olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Deniz ve doğa manzaralı olmakla birlikte, ısıtmalı kapalı havuz bulunmaktadır.

Villa Shocking Blue

Kaş, Antalya
Villa Shocking Blue, Kalkan Patara'da konumlanan özel havuzlu villamız sevdiklerinizle dış gözlerden, doğa ve yeşillikler kusursuz, mutlu, eğlenceli, zevkli, yılın tüm yorgunluğunu bırakacağınız, trafik gürültüsünden uzak, şehrin bunaltıcı ortamından uza

Villa Egehan

Kaş, Antalya
Villa Egehan, rustik yapısı, sade ve modern konaklama birimleri ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, açık yüzme havuzu, bahçe bulunmaktadır.

Villa Hanedan

Patara, Kaş, Antalya
Villa Hanedan 1 ve 2 muhafazakar ailelerimiz için huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor. İkiz villamız birbirinden bağımsız bahçe ve havuza sahiptir.

Villa Mayıs

Kaş, Antalya
Villa Mayıs, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüks villadır.

Villa Yumi

Kaş, Antalya
Villa Yumi; 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip villadır. Havuzu korunaklı ve bahçesi dışarıdan görünmeyen Villa Yumi'nin yatak odasında misafirlerimizin rahatlaması için 2 kişilik bir jakuzi yer almaktadır.

Villa Ela

Kaş, Antalya
Villa Ela, Kalkan Patara Bölgesi'nde bulunan 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama imkanına sahip villadır. Deniz manzaralı villanın özel bahçesinde masa tenisi ve langırt ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Villa Ak 2

Kaş, Antalya
Villa Ak 2, Kalkan Patara mevkiinde konumlanan doğa ve deniz manzaralı bir balayı villasıdır. 2 yatak odalı olan villamız toplamda 4 kişiye kadar konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Villa Lider

Kaş, Antalya
Kalkan'ın Patara mevkiinde konumlanan Villa Lider, muhafazakar yapısı ve şehrin gürültüsünden uzak doğa içerisinde ki konumuyla özellikle balayı çiftlerimiz için özel olarak tasarlanıp dizayn edilmiştir.

Villa Kamelya

Kaş, Antalya
Villa Kamelya, Kalkan Patara mevkiinde bulunan doğa ve deniz manzarasına sahip olan Villa Kamelya, ailelerin rahatlıkla tatil yapabileceği tatil villasıdır.

Villa Güneş

Kaş, Antalya
Villa Güneş, Kalkan Patara bölgesinde 3 yatak odalı kişilik konaklama imkanına sahip lüks villadır. Doğa manzaralı villa ayrıca dünyaca ünlü Patara kumsalının manzarasına da sahiptir.

Villa Mini

Kaş, Antalya
Villa Mini, Kalkan Patara Yalı mevkiinde bulunan 1 yatak odalı korunaklı tatil evimiz olup, göz kamaştıran ahşap mimarisiyle siz değerli misafirlerinizi bekliyor.

Villa Patara 1

Kaş, Antalya
Villa Patara 1, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişilik kapasiteye sahip lüks villadır. Havuzu korunaklı ve bahçesi dışarıdan görünmeyen Villa Patara 1, mahremiyete önem veren ailelerimizin tercih ettiği bir villadır.

Villa Patara 2

Kaş, Antalya
Villa Patara 2, Patara’nın Yalı mevkiinde bulunan lüks muhafazakar villa, şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden uzak doğa içinde keyifli bir tatil isteyen çiftlerimiz ve ailelerimiz için oldukça uygun bir seçenektir.

Villa Patara 3

Kaş, Antalya
Villa Patara 3, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüks villadır.

Villa Patara 4

Kaş, Antalya
Villa Patara 4, Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüks villadır. Doğa içerisinde yer almakta olup, modern ve konforlu eşyalarla özenle tasarlanmış olup muhafazakar balayı villasıdır.

Villa Patara 5

Kaş, Antalya
Villa Patara 5, Kalkan'ın Patara mevkiinde 4 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ve 2 yatak odası bulunan lüks villamız bu sezon müşterilerini ağırlamaya hazır.

Villa Patara 6

Kaş, Antalya
Villa Patara 6, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 3 yatak odalı 6 kişilik kapasiteye sahip lüks villadır. 2 en süit yatak odalarında jakuzi mevcut olup Türk hamamına ve saunaya sahiptir.

Villa Patara 7

Kaş, Antalya
Villa Patara 7, Kalkan Patara mevkiinde 2 yatak odalı 4 kişilik kapasiteye sahip lüks villadır. İki yatak odasında da jakuzi yer almaktadır. Modern ve otantik konsept karışık olarak dekore edilmiştir.

Villa Patara 8

Kaş, Antalya
Villa Patara 8, Kalkan Patara mevkiinde 3 yatak odalı 6 kişilik kapasiteye sahip villadır. Muhafazakar aileler ve çiftler için ideal seçenekler arasındadır. Tatilinizde ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Villa Patara 9

Kaş, Antalya
Villa Patara 9, Kalkan Patara mevkiinde 2 yatak odalı 4 kişilik kapasiteye sahip villadır. Kapalı ısıtmalı havuza sahip villa konforunuz için özenle düzenlenmiştir.

Villa Yalı

Kaş, Antalya
Villa Yalı, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişilik kapasiteye sahip lüks villadır. Korunaklı yapısıyla muhafazakar aileler ve arkadaş grupları için ideal seçenekler arasındadır.

Villa Ağaç 2

Kaş, Antalya
Villa Ağaç 2, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli villadır. Süit yatak odasında jakuzisi mevcut olan villa korunaklı yapıdadır. İnşasında taş ve ahşabın eşsiz uyumu kullanılmış villa modern olarak dekore edilmiştir.

Patara Kiralık Evler

Patara'daki Günlübirlik veya Kısa Dönem Kiralık Daireler, Apartlar Evler ve Villalar için Otelz.com'da hemen arama yapın.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor