Yardım

Loading...
Sırala

Villa Dionysos

Patara, Kaş, Antalya
Doğa içerisinde yer alan villa Dionysos yeşil bahçe alanı ve plaja yakınlığı ile en çok tercih edilen villalarımız arasında yer almaktadır.

Patara Evleri

Patara, Kaş, Antalya
Patara Evleri, Antalya'nın Kaş'a bağlı, Türkiye'nin en büyük, dünyanın ise üçüncü büyük ve büyüleyici kumsalı olan Patara'dadır.

Villa Miles Patara

Kaş, Antalya
Tek yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için ideal bir seçenektir.

Villa Star Patara

Kaş, Antalya
Çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için ideal bir seçenektir.

Villa Tacir 1

Kaş, Antalya
Kalkan Patara Mevkisinde 2022 yapımı Villa Teciroğlu taş ve ahşap tasarımı oldukça kaliteli bir mimariye sahip bir villadır.

Villa Tacir 2

Kaş, Antalya
Kalkan Patara Mevkisinde 2022 yapımı Villa Teciroğlu 2; taş ve ahşap tasarımı oldukça kaliteli bir mimariye sahip bir villadır.

Villa Nero 1

Kaş, Antalya
Villa Nar Çiçeği, Kalkan Patara'da 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli olan havuz alanı korunaklı villamızdır.Villamızın açık ve kapalı ısıtmalı havuzu bulunmaktadır.Yatak odasında jakuzi bulunan villamız balayı çiftleri için idealdir.

Villa Leader

Kaş, Antalya
Villa Önder, Kalkan/Patara mevkisinde bulunmaktadır.Harika geniş bahçeli modern ve lüks bir villadır.2 yatak odası 4 kişi kapasiteli olup 2 odamızda da jakuzi bulunmaktadır.

Villa Zeytin Yalı

Kaş, Antalya
Villa Zeytindalı, Kalkan Patara Yalı mevki'nde bulunan, yepyeni modern tasarımı ile, 2 yatak odalı, 4 kişilik, korunaklı havuza sahip, mufafazakar bir villadır. Kalkan merkeze oldukça yakın olup 10-15 dk araç mesafesindedir.

Villa Alfa 2

Kaş, Antalya
2 yatak odalı, 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Alfa 2 sizleri bekliyor.

Villa Alfa 1

Kaş, Antalya
Tek yatak odalı, 2 kişilik Villa Alfa 1 unutulmaz tatil için sizleri bekliyor

Villa Ravel

Kaş, Antalya
Villa Ravel, Kalkan Patara bölgesinde 1 yatak odalı 2 kişi konaklama kapasitelidir.

Villa Edgar

Kaş, Antalya
Muhafazakar Villa Edgar, Kalkan Patara Mevkii'nde yer almaktadır.

Villa Beylik

Kaş, Antalya
Villa Beylik, 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Hamam, sauna, kapalı havuzu bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerini ağırlamayı beklemektedir.

Villa Aksu

Kaş, Antalya
Villa Aksu, 1 yatak odalı 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Balayı çiftleri için ideal bir seçenektir.

Villa Oranje

Kaş, Antalya
Muhafazakâr Villa Oranje, Kalkan Patara Mevkii'nde 3 yatak odalı 6 kişi kapasitesindedir.

Villa Regard

Kaş, Antalya
Muhafazakar Villa Regard, balayı çiftleri ve çekirdek aileler için ideal bir seçenektir. Doğa içerisinde kuş cıvıltıları eşliğinde sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunar.

Villa Red Sun

Kaş, Antalya
Villa Red Sun, 3 yatak odalı 6 kişilik kapasiteli lüks tatil villasıdır.

Villa Acrapool

Kaş, Antalya
Villa Acrapool, 3 yatak odası, 6 kişilik kapasitesiyle ailelerin ve harika modern mimarisi ve tasarımıyla balayı çiftlerinin de ideal evleri arasındadır.

Villa Shila

Kaş, Antalya
Doğa içerisinde bulunan Villa Shila, 1 yatak odalı 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Taş görünümlü villamızda keyifli bir tatil geçirmek için siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

Villa Terra Patara

Kaş, Antalya
Villa Terra, 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Villamız muhafazakar ve son derece modern şekilde dizayn edilmiştir.

Villa Side Patara

Kaş, Antalya
Villa Side,Kalkan Patara Mevkii'nde 3 yatak odası 7 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu tatil villasıdır.

Villa Almond

Kaş, Antalya
Villa Almon, Antalya’nın Kaş, Kalkan, Patara Mevkii'nde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odasına sahip olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Deniz ve doğa manzaralı olmakla birlikte, ısıtmalı kapalı havuz bulunmaktadır.

Villa Erhan

Kaş, Antalya
Villa Egehan, rustik yapısı, sade ve modern konaklama birimleri ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, açık yüzme havuzu, bahçe bulunmaktadır.

Patara Kiralık Villalar

Patara'daki Günübirlik, Uzun Dönem Kiralık Villalar İle Kalabalıktan Uzak, İzole Bir Şekilde Tatilinizi Geçirin. Hemen şimdi Otelz.com'dan Kiralık Villa Arayın!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor