Yardım

Patara Kiralık Villalar

Loading...
Sırala

Patara Konakları

Müthiş
9.7
Kaş, Antalya
Patara Konakları'nda dairelerimiz 2+1 130 m. ebeveyn banyolu iki çift bir dairede çok rahat şekilde konaklayabilir, daire girişleri ayrı ayrıdır. 500 m.
Müthiş
9.7

Villa Shocking Blue

Kaş, Antalya
Villa Shocking Blue, Kalkan Patara'da konumlanan özel havuzlu villamız sevdiklerinizle dış gözlerden, doğa ve yeşillikler kusursuz, mutlu, eğlenceli, zevkli, yılın tüm yorgunluğunu bırakacağınız, trafik gürültüsünden uzak, şehrin bunaltıcı ortamından uza

Villa Egehan

Kaş, Antalya
Villa Egehan, rustik yapısı, sade ve modern konaklama birimleri ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, açık yüzme havuzu, bahçe bulunmaktadır.

Villa Hanedan

Patara, Kaş, Antalya
Villa Hanedan 1 ve 2 muhafazakar ailelerimiz için huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor. İkiz villamız birbirinden bağımsız bahçe ve havuza sahiptir.

Villa Mayıs

Kaş, Antalya
Villa Mayıs, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüks villadır.

Villa Yumi

Kaş, Antalya
Villa Yumi; 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip villadır. Havuzu korunaklı ve bahçesi dışarıdan görünmeyen Villa Yumi'nin yatak odasında misafirlerimizin rahatlaması için 2 kişilik bir jakuzi yer almaktadır.

Villa Ela

Kaş, Antalya
Villa Ela, Kalkan Patara Bölgesi'nde bulunan 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama imkanına sahip villadır. Deniz manzaralı villanın özel bahçesinde masa tenisi ve langırt ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Villa Ak 2

Kaş, Antalya
Villa Ak 2, Kalkan Patara mevkiinde konumlanan doğa ve deniz manzaralı bir balayı villasıdır. 2 yatak odalı olan villamız toplamda 4 kişiye kadar konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Villa Lider

Kaş, Antalya
Kalkan'ın Patara mevkiinde konumlanan Villa Lider, muhafazakar yapısı ve şehrin gürültüsünden uzak doğa içerisinde ki konumuyla özellikle balayı çiftlerimiz için özel olarak tasarlanıp dizayn edilmiştir.

Villa Kamelya

Kaş, Antalya
Villa Kamelya, Kalkan Patara mevkiinde bulunan doğa ve deniz manzarasına sahip olan Villa Kamelya, ailelerin rahatlıkla tatil yapabileceği tatil villasıdır.

Villa Güneş

Kaş, Antalya
Villa Güneş, Kalkan Patara bölgesinde 3 yatak odalı kişilik konaklama imkanına sahip lüks villadır. Doğa manzaralı villa ayrıca dünyaca ünlü Patara kumsalının manzarasına da sahiptir.

Villa Mini

Kaş, Antalya
Villa Mini, Kalkan Patara Yalı mevkiinde bulunan 1 yatak odalı korunaklı tatil evimiz olup, göz kamaştıran ahşap mimarisiyle siz değerli misafirlerinizi bekliyor.

Villa Patara 1

Kaş, Antalya
Villa Patara 1, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişilik kapasiteye sahip lüks villadır. Havuzu korunaklı ve bahçesi dışarıdan görünmeyen Villa Patara 1, mahremiyete önem veren ailelerimizin tercih ettiği bir villadır.

Villa Patara 2

Kaş, Antalya
Villa Patara 2, Patara’nın Yalı mevkiinde bulunan lüks muhafazakar villa, şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden uzak doğa içinde keyifli bir tatil isteyen çiftlerimiz ve ailelerimiz için oldukça uygun bir seçenektir.

Villa Patara 3

Kaş, Antalya
Villa Patara 3, Kalkan Patara bölgesinde yer alan 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüks villadır.

Villa Patara 4

Kaş, Antalya
Villa Patara 4, Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüks villadır. Doğa içerisinde yer almakta olup, modern ve konforlu eşyalarla özenle tasarlanmış olup muhafazakar balayı villasıdır.

Villa Patara 5

Kaş, Antalya
Villa Patara 5, Kalkan'ın Patara mevkiinde 4 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ve 2 yatak odası bulunan lüks villamız bu sezon müşterilerini ağırlamaya hazır.

Villa Valhalla

Patara, Kaş, Antalya
Villa Valhalla, şık ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Patara Evleri

Patara, Kaş, Antalya
Patara Evleri, Antalya'nın Kaş'a bağlı, Türkiye'nin en büyük, dünyanın ise üçüncü büyük ve büyüleyici kumsalı olan Patara'dadır.

Patara Kiralık Villalar

Patara'daki Günübirlik, Uzun Dönem Kiralık Villalar İle Kalabalıktan Uzak, İzole Bir Şekilde Tatilinizi Geçirin. Hemen şimdi Otelz.com'dan Kiralık Villa Arayın!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor