Pamukova Otelleri

En uygun Pamukova otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pamukova Otelleri

Genel Bilgi

Marmara Bölgesi'nin doğusunda, Sakarya ilinin güneyinde yer alır. Doğusunda Geyve, batısında Kocaeli, kuzeyinde Sapanca ve Merkez ilçe Adapazarı, güneyinde ise Bilecik iline bağlı Osmaneli ve Gölpazarı ilçeleri vardır. İlçenin nüfusunun tamamına yakınını Manav Türklerive mahacırlar oluşturur. Manav Türkleri'nin soyunun Türkmenler'e dayandığı sanılmakt

Şener Otel

Pamukova / Sakarya
Pamukova Şener Otel olarak konuklarımızın rahat bir şekilde konaklamaları için en ince detaylar düşünülmüştür.

İzmirli Otel

Geyve Merkez / Geyve / Sakarya
2008 yılından bu yana Sakarya’nın Geyve ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 12 yıllık otelcilik deneyiminin bize kattığı tecrübeyle siz değerli müşterilerimize her gecen gün biraz daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Feel & Live Hotel Villas

Sapanca / Sakarya
Feel & Live Hotel Villas Restaurant, eğlence ve dinlenmeyi bir arada sunan, şehrin kalabalığı ve stresinden uzak, doğa ile iç içe, uzman aşçılarımızın yöresel ve dünya mutfağından en özel ve en güzel sunumlu lezzetleri ile yüksek standartlı odalarımız ve

Sapanca Safari Bungalov

Sapanca / Sakarya
Sapanca Safari Bungalov, Sapanca Memnuniye Köyü'nde dağ havasını konforla buluşturup, tatilinizi hayal ettiğiniz heyecanlı aktiviteler ile unutulmaz kılıyor.

Sapanca Geodezik Dome Kubbe

Sapanca / Sakarya
Tesisimizde hepsi birbirinden farklı tam 6 adet glamping dome çadırı bulunmaktadır. Her biri birinden farklı iç konseptlere sahiptir. Doğanın içinde, size özel havuzu ve her yerde fileden dinlenme alanları ile unutulmaz bir tatil deneyimine hazır mısınız?

İndia Bungalov

Sapanca / Sakarya
India Bungalov özel, müstakil ve bahçeli bungalovdur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pamukova Hakkında

Pamukova Otelleri Marmara Bölgesi'nin doğusunda, Sakarya ilinin güneyinde yer alır. Doğusunda Geyve, batısında Kocaeli, kuzeyinde Sapanca ve Merkez ilçe Adapazarı, güneyinde ise Bilecik iline bağlı Osmaneli ve Gölpazarı ilçeleri vardır. İlçenin nüfusunun tamamına yakınını Manav Türklerive mahacırlar oluşturur. Manav Türkleri'nin soyunun Türkmenler'e dayandığı sanılmaktadır. Mahacırlar ise Karamanoğlu beyliği zamanında Konyadan Balkanlara gönderilen Türklerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır