Pamukova Otelleri

En uygun Pamukova otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pamukova Otelleri

Genel Bilgi

Marmara Bölgesi'nin doğusunda, Sakarya ilinin güneyinde yer alır. Doğusunda Geyve, batısında Kocaeli, kuzeyinde Sapanca ve Merkez ilçe Adapazarı, güneyinde ise Bilecik iline bağlı Osmaneli ve Gölpazarı ilçeleri vardır. İlçenin nüfusunun tamamına yakınını Manav Türklerive mahacırlar oluşturur. Manav Türkleri'nin soyunun Türkmenler'e dayandığı sanılmakt

Şener Otel

Pamukova / Sakarya
Pamukova Şener Otel olarak konuklarımızın rahat bir şekilde konaklamaları için en ince detaylar düşünülmüştür.

İzmirli Otel

Geyve Merkez / Geyve / Sakarya
2008 yılından bu yana Sakarya’nın Geyve ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 12 yıllık otelcilik deneyiminin bize kattığı tecrübeyle siz değerli müşterilerimize her gecen gün biraz daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Derin Irmak Bungalow

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya
ahinkaya eteklerinin altında, Kurtköy Deresinin serin suları yanında, Sapanca ve Maşukiye'nin tam ortasında, Doğa ile iç içe ahşap bungalov evlerde kalmak, güne daha zinde daha huzurlu ve tamamen dinlenmiş olarak uyanmak istemez misiniz? Derin Irmak te

A Diamond The Resort Spa Sapanca

Sapanca / Sakarya
Dere şırıltısı,kuş cıvıltısı,göl ve ormanın buluştuğu doğa harikası bir tesis...

Sapanca Villa Vadi

Sapanca / Sakarya
Sapanca Villa Vadi 3000 m2 yaşam alanı açık hava terası açık yemek terası 162 m2 müstakil havuzlu vadi manzaralıdır. 440 m2 8 oda 5 çift kişilik 5 tek kişilik yataklıdır. Villamızın 3 farklı girişi mevcuttur.

Uğurlubey Butik Dağ Oteli

Merkez / Sapanca / Sakarya
Sapanca Gölü manzaralı bir tepede yer alan Uğurlubey Dağ Oteli, mobilyalı bir teras ve bir bahçe sunmaktadır. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Uğurlubey Dağ Oteli'nin tüm odalarında duşlu veya küvetli bir özel banyo vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pamukova Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Pamukova Hakkında

Pamukova Otelleri Marmara Bölgesi'nin doğusunda, Sakarya ilinin güneyinde yer alır. Doğusunda Geyve, batısında Kocaeli, kuzeyinde Sapanca ve Merkez ilçe Adapazarı, güneyinde ise Bilecik iline bağlı Osmaneli ve Gölpazarı ilçeleri vardır. İlçenin nüfusunun tamamına yakınını Manav Türklerive mahacırlar oluşturur. Manav Türkleri'nin soyunun Türkmenler'e dayandığı sanılmaktadır. Mahacırlar ise Karamanoğlu beyliği zamanında Konyadan Balkanlara gönderilen Türklerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır