Özel Muratpaşa Tıp Merkezi Otelleri

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi otelleri, en uygun Özel Muratpaşa Tıp Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Muratpaşa Tıp Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi 1999 yılında faliyetlerine başlamıştır. 800m2 alanda hizmet vermektedir. Tıp Merkezi' nde; Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Laboratuvar, Ortopedi ve Tramvatoloji, Kulak Burun Boğaz, Psikiyatri, Nöroloji, Göz Ünitesi, Diş Ünitesi, Radyoloji ve Acil Poliklinikleri bulunmakta

Piyes Otel

Merkez / Antalya
Antalya'da, Mermerli Plajı'na 800 metre mesafede yer alan Piyes Otel, restoran, ücretsiz özel otopark, lüks konforlu odalar ile Antalya Şehir merkezinde konaklama imkanı sunmaktadır.

Ersoy Aga Otel Pansiyon

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Otelimiz Antalya Şehir Merkezinde Olup Şehrin Gürültüsünden Uzaktır.

Kayalar Otel

Muratpaşa / Antalya
120 Kişilik Restoran, 300 Kişilik toplantı salonu, Altona Cafe & Bar, Türk Hamamı, Sauna, Vitamin Bar ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca, hotel genelinde 24 saat aktif jeneratör de bulunmaktadır. Hava alanına uzaklığımız 10 Km'dir.

Gürtaş Hotel

Muratpaşa / Antalya
Yakın tarihte yenilenmiş bu otel, uydu TV ve klima ile donatılmış konaklama birimleri ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Gürtaş Hotel'in sade bir biçimde döşenmiş odalarında duşlu ve saç kurutma makineli özel banyo vardır.

Grand Antalya Hotel

Muratpaşa / Antalya
Butik otel konseptiyle hizmet vermektedir. Odalarda,Wi-Fi, klima, Wc, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Comfort Başaran Otel

Muratpaşa / Antalya
Otelimiz Antalya şehir merkezi'ndedir. Markantalya - şarampol caddesi -kapalıyol yürüme mesafesi 5 dakikadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi Hakkında

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi Otelleri Özel Muratpaşa Tıp Merkezi 1999 yılında faliyetlerine başlamıştır. 800m2 alanda hizmet vermektedir. Tıp Merkezi' nde; Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Laboratuvar, Ortopedi ve Tramvatoloji, Kulak Burun Boğaz, Psikiyatri, Nöroloji, Göz Ünitesi, Diş Ünitesi, Radyoloji ve Acil Poliklinikleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır