Özel Medstar Antalya Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 42 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medstar Antalya Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

2009 yılında hizmete açılan Medstar Antalya Hastanesi; ileri teknolojik donanımı ile18.500 m2 kapalı alanda ve 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Medstar Antalya Hastanesi' nin 5 ameliyathanesi ve genel yoğun bakımda 23, yeni doğan yoğun bakımda 10 olmak üzere toplam 33 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Hastane; Acil Servis ve Ambulans Hiz

Otel Uyar Palas

Merkez / Merkez / Antalya
otel uyar palas konum itibarı ile Antalya'nın merkez otelidir.şehrin gürültü ve stresini geride bırakacağınız konforu ile göz dolduran huzur dolu günler geçireceğiniz işletememiz şimdiden iyi tatiller diliyor

Bahçeli Family Otel

Muratpaşa / Antalya
Bahçeli Family Otel merkezi komumda Antalyanın Merkezinde Muratpaşanın kalbindedir. Antalya Havaalanı'na 10 km. uzaklıktadır. Alışveriş merkezlerine özellikle Markantalya-Migros a Kaleiçi bölgesine yürüme mesafesindedir .

Exporoyal Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
50 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarinda; klima, banyo, dus, televizyon, uydu yayini, uyandirma servisi ve kablosuz internet erisimi mevcut. Sabahlari misafirlere, güne zinde baslamalarini saglayan açik büfe kahvalti sunuluyor.

Rixos Downtown Antalya

Merkez / Merkez / Antalya
1989 yılında yapılan Rixos Downtown Antalya, kış aylarında açık ısıtmalı havuz ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Hotel Grand Kayalar

Merkez / Merkez / Antalya
Grand Kayalar Otel, Antalya tatil ve iş seyahatlerinizi konfor, lüks ve eğlence ile buluştururken, diger taraftan da sizi tarihin içinde büyülü bir yolculuğa davet ediyor. Otelimiz Antalya şehir merkezinde bulunmaktadir.

Bilgehan Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
hir merkezinde bulunan otelimiz; Antalya Arkeoloji Müzesi (32 dakika yürüme mesafesinde), Saat Kulesi (10 dakika yürüme mesafesinde), Hadrian Duvarı (12 dakika yürüme mesafesinde), Yivli Minare Camisi (12 dakika yürüme mesafesinde), Karaalioğlu Parkı

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medstar Antalya Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Medstar Antalya Hastanesi Hakkında

Özel Medstar Antalya Hastanesi Otelleri 2009 yılında hizmete açılan Medstar Antalya Hastanesi; ileri teknolojik donanımı ile18.500 m2 kapalı alanda ve 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Medstar Antalya Hastanesi' nin 5 ameliyathanesi ve genel yoğun bakımda 23, yeni doğan yoğun bakımda 10 olmak üzere toplam 33 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Hastane; Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Acil Tıp, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Cildiye, Dahiliye (İç Hastalıkları), Danışman Hekim, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hematoloji, Medikal Fitness, Obezite Kliniği, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Ultrason 4D, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Yoğun Bakım Ünitesi, Başhekim, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi, Beyin ve Omurilik Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kanser Merkezi, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, KVC Yoğun Bakım Ünitesi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Patoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Psiko-Onkoloji, Tıbbi Onkoloji, Tomografi, Üroloji birimleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır