Özel Medigap Hastanesi Otelleri

Özel Medigap Hastanesi otelleri, en uygun Özel Medigap Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medigap Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Ursu Hastanesi,2010 yılının nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır. 600 araçlı açık ve kapalı otopark , kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti , hasta bilgilendirme ve eğitim amaçlı 104 kişilik konferans salonu,hastalığa özel diyet mutfağı ile hizmete başlamıştır.8000 m2 kapalı alana kurulan 98 hasta yatağı, 24 yataklı yeni doğan ve erişkin yoğun ba

Grand Gülizar Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz yeni bir tesistir. Toplam 79 odadan olusmaktadir., Odalarda; Wi-Fi, Led Tv, minibar, kettle, çay, kahve , gardrop, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadir.

Akgöl Hotel

Merkez / Şanliurfa
Hizmet ve yiyecek içecek sektöründe uzun yıllardır işletmeci, yap işlet anlayışı ile çalışan şirketimiz 3 restaurant 2 cafe birimi ile totalde 60’a yakın konusunda uzman ve kalifiye personeliyle Şanlıurfa’ya hizmet vermektedir.

Urfa Kilim Otel

Merkez / Şanliurfa
Kilim Otel, Şanlıurfa Merkez'de konuklarını dört mevsim kusursuz bir hizmet anlayışı şle ağırlamaktadır. Kilim Hotel, tüm ortak alanlarında ve konaklama odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sağlamaktadır.

Grand Urfa Otel

Merkez / Şanliurfa
Güneydoğunun güzide ili Şanlıurfa, konumu, tarihi ve turistik özellikleri, Şanlıurfa ile bütünleşen Balıklı Gölü ve çiğ köftesi ile ünlenen bir ilimizdir.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Hotel Güven

Merkez / Şanliurfa
40 yıldır faaliyette olan işletmeiz 40 odadan oluşmaktadır. Odalarda banyo, tuvalet, klima, duşakabin, minibar, saç kurutma makinası ve günlük temizlik ve kahvaltı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medigap Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Medigap Hastanesi Hakkında

Özel Medigap Hastanesi Otelleri Özel Ursu Hastanesi,2010 yılının nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır. 600 araçlı açık ve kapalı otopark , kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti , hasta bilgilendirme ve eğitim amaçlı 104 kişilik konferans salonu,hastalığa özel diyet mutfağı ile hizmete başlamıştır.8000 m2 kapalı alana kurulan 98 hasta yatağı, 24 yataklı yeni doğan ve erişkin yoğun bakım ünitesi,4 adet son sistem cihaz donanımlı ameliyathane ile poliklinik,cerrahi ve yatarak tedavi hizmeti verecek şekilde düzenlenmiştir. Hastane bünyesinde kardiyoloji,kadın doğum,genel cerrah,göz hastalıkları,kulak burun boğaz,kalp damar cerrahi,üroloji,dahiliye,çocuk hastalıkları,ortopedi,radyoloji,göğüs hastalıkları,anestezi ve reanimasyon, diyetisyen,mikrobiyoloji uzmanı,enfeksiyon hastalıkları,nöroloji ve diş hastalıkları bulunmaktadır.24 saat Acil Hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır