Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Otelleri

En uygun Özel Medicalpark Antalya Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

JCI Kalite Belgesi' ne sahip Medical Park Antalya Hastane Kompleksi; 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi'nde olmak üzere toplam 189 yatağı, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun bakım, 23 genel yoğun bakım, 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet vermekt

Turka Loca City Apart

Lara / Muratpasa / Antalya
Turka Loca City Apart'ta, odalarımız 1+1 şeklinde olup içerisinde double yatak, klima, ek çekyat/single yatak, özel banyo, su ısıtıcısı, mini ocak, mini buzdolabı ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Odalarımızda 3 kişi rahatça konaklayabilmektedir.

La Boutique Hotel Antalya

Kundu / Antalya
La Boutique Hotel, tescilli markamızdır. 16 yaşından küçükler kabul edilmemektedir.

La Siete Hotel

Lara / Muratpasa / Antalya
Konuklarimizin bazilari bizi butik ve lüks bir tasarim oteli olarak tanimlarken, kimi konuklarimiz ise sessiz sakin, karakterli bir otel olarak nitelendiriyor.

Pure Blanche Hotel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Antalya Lara bölgesinde 34 oda sayısı ile butik olarak hizmet veren bir tesisiz. Otelimiz Medicalpark Hastanesine 250 m, Antalya Havalimanına 7 km, Kundu-Örnekköy plajlarına 5 km, Terracity, Shemall, Laura Alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Nasa Flora Hotel

Şirinyalı / Muratpaşa / Antalya
Antalya sahili'ne yakın bir mesafede yer alan tesis size huzurlu bir tatil vaad eder.

Elanis Suites Hotel

Şirinyalı / Muratpaşa / Antalya
Lüks konseptli özel tasarım apart odalarımızda bulaşık makinamız, tüm mutfak malzemelerimiz dahil, ferah banyolarımızdaki çamaşır makinalarımıza kadar sizler için özenle konfor edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Hakkında

Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Otelleri JCI Kalite Belgesi' ne sahip Medical Park Antalya Hastane Kompleksi; 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi'nde olmak üzere toplam 189 yatağı, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun bakım, 23 genel yoğun bakım, 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet vermektedir. Akdeniz Bölgesi'nin en büyük özel hastanesidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır