Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 217 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

JCI Kalite Belgesi' ne sahip Medical Park Antalya Hastane Kompleksi; 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi'nde olmak üzere toplam 189 yatağı, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun bakım, 23 genel yoğun bakım, 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet vermekt

Turka Loca City Apart

Lara / Muratpasa / Antalya
Turka Loca City Apart'ta, odalarımız 1+1 şeklinde olup içerisinde double yatak, klima, ek çekyat/single yatak, özel banyo, su ısıtıcısı, mini ocak, mini buzdolabı ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Odalarımızda 3 kişi rahatça konaklayabilmektedir.

La Boutique Hotel Antalya

Kundu / Antalya
La Boutique Hotel, tescilli markamızdır. 16 yaşından küçükler kabul edilmemektedir.

La Siete Hotel

Lara / Muratpasa / Antalya
Konuklarimizin bazilari bizi butik ve lüks bir tasarim oteli olarak tanimlarken, kimi konuklarimiz ise sessiz sakin, karakterli bir otel olarak nitelendiriyor.

Nasa Flora Hotel

Şirinyalı / Muratpaşa / Antalya
Antalya sahili'ne yakın bir mesafede yer alan tesis size huzurlu bir tatil vaad eder.

Elanis Suites Hotel

Şirinyalı / Muratpaşa / Antalya
Lüks konseptli özel tasarım apart odalarımızda bulaşık makinamız, tüm mutfak malzemelerimiz dahil, ferah banyolarımızdaki çamaşır makinalarımıza kadar sizler için özenle konfor edilmiştir.

Regna Hotel

Sirinyali / Muratpasa / Antalya
kdeniz maviligine paralel uzanan yolda; Eski Lara Yolu üzerinde, Akdeniz Körfezi’ni seyre dalan bir mola… Akdeniz’in mavi sularina iki adim mesafede , falezlerin üzerinde yemyesil dogayla iç içe konumlandirilmis olan Regna Suites, konuklarini bir Akd

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Hakkında

Özel Medicalpark Antalya Hastanesi Otelleri JCI Kalite Belgesi' ne sahip Medical Park Antalya Hastane Kompleksi; 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi'nde olmak üzere toplam 189 yatağı, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun bakım, 23 genel yoğun bakım, 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet vermektedir. Akdeniz Bölgesi'nin en büyük özel hastanesidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır