Özel Manavgat Sevgi Hastanesi Otelleri

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi otelleri, en uygun Özel Manavgat Sevgi Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Manavgat Sevgi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Manavgat ilçesinin 3. özel Hastanesi olarak hizmete giren Özel Sevgi Hastanesi teknolojisi ve bölgenin en geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, bölgeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin hizmetine girmiştir. Side yakınlarında doğal ormanlık alan içinde yer alan ve temelinden hastane olarak inşa edilen gelişmelere açık tasarlanmış binası tekno

Beyaz Saray Hotel

Side / Manavgat / Antalya
atilinizi, Akdeniz'in incisi Antik Side kentinde, Beyaz Saray Hotel de geçirmeye ne dersiniz? Beyaz Saray Hotel sizleri Side deki tarihi yerleri gezmeye, Güneş , Deniz ve Doğanın tadını çıkarmaya günbatımını izlemeye tarihin büyüleyici atmosferinde sah

Side Spring Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Side beldesi, Antalya'nın tatil cenneti Manavgat'a bağlıdır. Dört bir yanı farklı güzelliklere sahip olan Side'de hem tarih severleri hem de doğa meraklılarını tatmin edecek bir çok güzellik yer alıyor.

Sweet Home Boutique Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Konuklara sunulan tüm imkanlar eşsiz bir konfor sağlamak için tasarlandı. Gün boyunca açık havuz, sauna, masaj, su sporları (motorsuz) gibi imkanların rahatlık dolu atmosferinin tadını çıkarın.

Green Side Butik Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Side bölgesinde konaklama olanağı sunan Green Side Butik Hotel Agora ve Side Antik Tiyatrosu yakınında sizi bekliyor. Bu otel Side Müzesi ve Side Limanı yakınındadır. Havalimanına 55 km mesafededir.

Derin Ma Sorgun

Side / Manavgat / Antalya
5 yıldızlı otel kalitesinde lüks konforu bir arada barındıran mükemmel bir butik oteli hizmeti sunuyoruz. İş seyahatlarinizde ve aile konaklamalarınızda bizleri tercih edebilirsiniz.

Honor A Pansiyon Side

Side / Manavgat / Antalya
Honor A Pansiyon Side'de, çiftler konaklayabilir, odalar 1+0 ve 1+1 şeklindedir. Odalarımızda Klima -TV hizmetimiz vardır. Mutfağımız ortaktır (Öğleden sonraları kullanılabilir.) Kahvaltı hizmetimiz kişi başı ekstra 30 TL'dir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi Hakkında

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi Otelleri Manavgat ilçesinin 3. özel Hastanesi olarak hizmete giren Özel Sevgi Hastanesi teknolojisi ve bölgenin en geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, bölgeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin hizmetine girmiştir. Side yakınlarında doğal ormanlık alan içinde yer alan ve temelinden hastane olarak inşa edilen gelişmelere açık tasarlanmış binası teknolojik ekipmanlarla donatılmış üniteleri, laminar flow hijyenik klima sistemli ve endoskopik ameliyatlar için tasarlanmış ameliyathaneleri, tam donanımlı klinik laboratuarları, tam donanımlı yeni doğan, dahiliye ve koroner yoğun bakım bölümleri,radyoloji üniteleri ve yoğun bakım özellikli ambulansları ile yeni uluslar arası standartları karşılayan Özel Sevgi Hastanesi; güler yüzlü ve deneyimli elemanları ve 24 saat hizmet veren, tümü kadrolu uzmanları ile sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Geniş ve ferah hasta odalarında buzdolabı LCD televizyon, mevsimsel klima gibi hastanın rahat etmesini ve konforunu sağlayacak tüm donanımların yanında, bilgisayarlı hemşire çağrı sistemi, kablosuz Internet ve kablo tv yayınları bulunmaktadır. Hastanede; Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Tanı ve Tedavi Üniteleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır