Özel Kemer Yaşam Hastanesi Otelleri

Özel Kemer Yaşam Hastanesi otelleri, en uygun Özel Kemer Yaşam Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Kemer Yaşam Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Yaşam hastanesi 1995 yılından beri Antalya halkına, Ağrı Ünitesi (Algoloji), Alerji Testleri, Check - Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, ESWT (Topuk Dikeni,Tendinit Tedavilerinde), Girişimsel Radyoloji, (Organ,Biyopsi,HSG,Nefrostomi), Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Klinik Laboratuvarlar, Kozmetik Dermatoloji v

Kemer Pansiyon

Kemer Merkez / Kemer / Antalya
ücretsiz WiFi ve güneşlenme terası bulunan kemer pansiyon Kemer konaklama imkanı sunmaktadır. Bu otelde her odada klima ve düz ekran TV bulunmaktadır. Odalarda duş ile donatılmış bir özel banyo bulunmaktadır.

Himeros Life Hotel

Merkez / Kemer / Antalya
Kendi plajına sahip olan bu otelimizde, sezonluk kaydıraklı açık havuz ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Dinlenme seçenekleri arasında Türk hamamı, sauna ve fitness merkezi yer almaktadır.

Tokay Hotel

Merkez / Kemer / Antalya
Tokay Hotel Antalya, Kemer bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 750 metrenin üzerindedir. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için çocuk kulübü bulunmaktadır.

Arda Apart Otel

Merkez / Kemer / Antalya
Arda Apart Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Caner Hotel

Merkez / Kemer / Antalya
Akdenize bölgesinde bey dağlarının eteklerinde kemere 12 km mesafede yer alan otantik köyümüzün denizden yüksekliği 800 mt.

Naturella Hotel & Apart

Merkez / Kemer / Antalya
Kemer merkezde bulunan otelimiz ormanla denizin adeta buluşma noktasıdır. meşhur ayışığı plajına 800 metreuzaklıkta olup istek halindeplaja her saat özel servis bulunmuktadır Arkası ormanadayalı otelimizin odaları deniz , havuz veya orman manzaralıdır

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Kemer Yaşam Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Kemer Yaşam Hastanesi Hakkında

Özel Kemer Yaşam Hastanesi Otelleri Yaşam hastanesi 1995 yılından beri Antalya halkına, Ağrı Ünitesi (Algoloji), Alerji Testleri, Check - Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, ESWT (Topuk Dikeni,Tendinit Tedavilerinde), Girişimsel Radyoloji, (Organ,Biyopsi,HSG,Nefrostomi), Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Klinik Laboratuvarlar, Kozmetik Dermatoloji ve Lazer Uygulama Merkezi, Nöroloji Laboratuvarı, Odyoloji, Patoloji Laboratuvarı, Radyoloji Laboratuvarı, Sigara Bırakma Merkezi, Solunum Fonksiyon Testleri, Üroloji Laboratuvarı, Uyku Laboratuvarı, Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikolojik Danışmanlık, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahi Yoğunbakım, Koroner Yoğunbakım, Yenidoğan Yoğunbakım üniteleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır