Özel Kemer Anadolu Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Kemer Anadolu Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1997 yılında, Kemer'in ilk özel hastanesi olan "Kemer Anadolu Hastanesi" açılmıştır. Kemer Anadolu Hastanesi; 42 yataklı, 2 Ameliyathane, Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları, 2 Multislice Bilgisayarlı Tomografi (CT) (Kemer'de tek), Gelişmiş Radyoloji Departmanı ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır. Genel Yoğun Bak

Tal Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Tal Hotel Kemer Beldibi, Beydağlarının eteğinde meyve ağaçları ve palmiyelerin gölgesinde denize 150 metre mesafelik konumu, konforu, konukseverliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz misafirlerimize unutulmaz bir tatil keyfi sunuyor.

Venera Garden Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Antalya'nın Beldibi bölgesinde bulunan otelimiz, siz değerli konuklarına tarih ve doğa ile içiçe bir yaşam ve unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. Otelimizin geniş ve ferah odalarında dinlenmeniz ve keyifli bir tatil geçirmeniz garanti.

More Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
More Hotel, Antalya’nın doğal güzellikleriyle göz kamaştıran cennet köşelerinden Beldibi’nde konumlanıyor.

Asia Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Akdeniz'in kıyısında yer alan Asia Hotel, klimalı odalar, kaydıraklı açık yüzme havuzu ve Türk hamamı sunmaktadır. Kumsal, tesise sadece 350 metre mesafededir.Hotel Asia'da ayrıca sauna ve fitness merkezi bulunmaktadır.

Tal Beach

Beldibi / Kemer / Antalya
Kemer Beldibi'nde bulunan ve herşey dahil konseptinde hizmet veren Tal Beach Hotel, denize yürüme mesafesindedir ve tesisin kum&çakıl plajı mevcuttur.

Zara Hotel

Beldibi / Kemer / Antalya
Arkanızda yemyeşil çam ormanları , önünüzde masmavi bir deniz ve üstünüzde Akdeniz güneşi ve sıcaklığı ile bütünleşen eşsiz bir tatil Zara Hotel'de sizleri bekliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Kemer Anadolu Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Kemer Anadolu Hastanesi Hakkında

Özel Kemer Anadolu Hastanesi Otelleri 1997 yılında, Kemer'in ilk özel hastanesi olan "Kemer Anadolu Hastanesi" açılmıştır. Kemer Anadolu Hastanesi; 42 yataklı, 2 Ameliyathane, Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları, 2 Multislice Bilgisayarlı Tomografi (CT) (Kemer'de tek), Gelişmiş Radyoloji Departmanı ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır. Genel Yoğun Bakım (Dahili ve Cerrahi), Radyoloji, Radyoloji ve Diagnostik tıp bölümü, Röntgen, C-kollu röntgen ve scopi, Portable röntgen, 2 adet Ultrason (linear & vaginal probe), Renkli Doppler, PACS Sistem, Klinik Laboratuvarlar, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Kan gazları tetkiki, Kadın Doğum bölümleri, 4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrason, Histerosalpingografi(HSG), Folikülometri, Prenetal Erken Tanı Test üniteleri, Anestezi ve Reanimasyon, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Acil Tıp, Diş Ünitesi branşlarında hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır