Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 16 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

12 dönüm arazi içerisinde depreme dayanıklı inşa edilen 8000m2 kapalı alana sahip, hastane ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş ve uygulanmış çağdaş mimari, hijyenik ısıtma – soğutma ve havalandırma sistemi, bilgisayar ağı, otopark, helikopter pisti, elektrik ve güç kaynakları donanımı.Kalp Damar Cerrahisi,Yoğun Bakım, Acil Servis, Beyin Ve Sinir Cerra

İskenderun Onur Hotel

Merkez / İskenderun / Hatay
Resepsiyonu günün 24 saati hizmet veren tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Otelin klimalı odaları düz ekran uydu TV ile donatılmıştır.

The Anılıfe Hotels

Merkez / İskenderun / Hatay
iogenes, Büyük İskender’e ‘gölge etme, başka ihsan istemem’ demişti. Diogenes her mevsimde yalınayak dolaşıyor, harmanisine sarınıp tapınak kapılarında yatıyor ve bir fıçıda oturuyordu.

Suit City Exclusive & Suites

Merkez / İskenderun / Hatay
İş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Suit City Exclusive & Suites İskenderun iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir.

Anemon İskenderun

Merkez / İskenderun / Hatay
Otelimiz ismini vermiş olduğu körfez ile Amanos Dağları arasında kalan, 4 mevsim yeşil doğası ve sıcak iklime sahip, işlek limanı, gelişmiş sanayisi ile bölgenin ve Türkiye’nin parlayan yıldızı olan İskenderun kentinin ilk ve tek 5 yıldızlı otelidir.

Ontur Otel İskenderun

Merkez / İskenderun / Hatay
vinizin konforunu ve rahatlığını bulacağınız yoğun temponuzdan arta kalan zamanlarda size,konfor ve rahatlığı hissettirecek 95 oda 1 suit 1 kral dairesi,odalarda merkezi uydu yayını ücretsiz hızlı internet,merkezi klima sistemi,tv,minibar digital güven

Bayazıt Butik Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Bayazıt Butik Otel, İskenderun'un çarşı merkezinde bulunmasıyla misafirlerine büyük avantaj saglamaktadır. Modern konforlu ve şık odalara sahip bir tesisdir. Odalarda evlillik şartı aranmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Hakkında

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Otelleri 12 dönüm arazi içerisinde depreme dayanıklı inşa edilen 8000m2 kapalı alana sahip, hastane ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş ve uygulanmış çağdaş mimari, hijyenik ısıtma – soğutma ve havalandırma sistemi, bilgisayar ağı, otopark, helikopter pisti, elektrik ve güç kaynakları donanımı.Kalp Damar Cerrahisi,Yoğun Bakım, Acil Servis, Beyin Ve Sinir Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Ftr, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, iç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoli, Üroloji, Ameliyathane, Beslenme Ve Diyet, Göğüs Hastalıkları, Eczane, Radyoloji, Laboratuar, Patoloji bölümleri ile İskenderun merkezde hizmetinizdedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır